banner461

Mustafa Çiftci Memur-Sen il temsilciliğine atandı

Memur-Sen Konfederasyonunun Nevşehir İl Temsilciliği görevine Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı da olan Mustafa Çiftci atandı.

banner503
Mustafa Çiftci Memur-Sen il temsilciliğine atandı
17 Temmuz 2019 Çarşamba 11:20

banner143
banner134

Memur-Sen Konfederasyonunun Nevşehir İl Temsilciliği görevine Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı da olan Mustafa Çiftci atandı.

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın imzaladığı yetki belgesini alan Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Çiftci, Nevşehir’de Memur-Sen’e bağlı sendikalar arasında da yapılan mutabakat sonrasında Memur-Sen il temsilciliği görevine resmen başladı.

Başkan Çiftci, “Öncelikle bu görevi bana tevdi eden Memur-Sen Genel Başkanımız Sayın Ali Yalçın ve genel merkez yönetimimize teşekkür ediyorum. Öte yandan Memur-Sen İl Temsilciliği görevini ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı görevini 8 yıl süreyle başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sayın Mustafa Özdemir başkanımıza, mutabakatımıza imza koyan Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanımız Sayın Hakan Gündüzpolat’a, Bem-Bir-Sen Şube Başkanımız Sayın Feridun Özdemir’e, Diyanet-Sen Şube Başkanımız Sayın Ahmet Aydemir’e, Büro Memur-Sen Şube Başkanımız Sayın İsmail Ağmanalmaz’a, Toç-Bir-Sen Şube Başkanımız Sayın Yavuz Arslan’a, Bayındırlık Memur-Sen İl Temsilcimiz Sayın Ahmet Uzel’e, Ulaştırma Memur-Sen İl Temsilcimiz Sayın Yücel Aydın’a, Enerji Bir-Sen İl Temsilcimiz Nazmi Bolat’a, Kültür Memur-Sen İl Temsilcimiz Sayın Hasan Sarıtosun’a ve Birlik Haber-Sen İl Temsilcimiz Sayın Ümit Gümüş’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Söz konusu görevlendirmenin Nevşehir’imize, Memur-Sen ailemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.