banner461
banner195

NEHÜ Sema ve Vefa küçük Sağlık Yüksek Okulu Avanos'ta Esnafa ‘’ Kronik Hava Yolu Hastalıkları’’ Taraması Devam Ediyor

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Sema ve Vefa küçük Sağlık Yüksek Okulu Öğrencileri ‘’ Kronik Hava Yolu Hastalıkları’’ konusunda Solunum , Nefes Testi uygulamalarına Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığında devam ediyor.

NEHÜ Sema ve Vefa küçük Sağlık Yüksek Okulu Avanos'ta Esnafa ‘’ Kronik Hava Yolu Hastalıkları’’ Taraması Devam Ediyor
10 Mart 2015 Salı 20:21

banner143
banner134
 Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Sema ve Vefa küçük Sağlık Yüksek Okulu Öğrencileri  ‘’ Kronik Hava Yolu  Hastalıkları’’ konusunda Solunum , Nefes Testi uygulamalarına Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığında devam ediyor.  

 Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Sema ve Vefa Küçük Sağlık Yüksek Okulu Öğretim Elemanları Prof.Dr Nimet KARATAŞ,  Yrd.Doc. Dr ayşegül ÖZCAN,  Arş Görev.Şenay SERMET KAYA danışmanlığında Ekim 2014, Mayıs 2015  tarihleri arası yürütülen halk sağlığı hemşireliği  dersi uygulamalar kapsamında 4. sınıf öğrencileri Emre ŞAHİN, Mahmut PAKIR,  Emre YILMAZ tarafından Avanos’taki esnaflara yönelik sağlık taraması çalışmalarına devam ediyorlar.

Yapılan bu Sağlık Taraması çalışmalarına gösterilen yoğun ilgi Sağlık konusunda Avanos'umuzun ne kadar hassas olduğunu gösteriyor

v


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.