banner461
banner195

Nevgeder Yazar Buluşmaları

Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneği, genç yazarlar sayın Harun KIRKIL bey ve sayın Yahya Furkan KONYALI beyleriliseli gençlerle buluşturdu.

Nevgeder Yazar Buluşmaları
16 Mayıs 2016 Pazartesi 09:27

banner143
banner134
Nevşehir Gönüllü Eğitimciler Derneği, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi başkanlığınca desteklenen Değerler Şehri Nevşehir isimli projesi kapsamında il geneli 8 lisemizde genç yazarlarla öğrencilerimizi buluşturdu.
İstanbul da karakterli bir nesil sloganı ile çalışmalar yapan Lider eğitim ve ufuk eğitim danışmanlık bünyesinde ve bir çok gönüllü stklardagençlere dönük çalışmalar yürüten yazarlarımız sayın Harun KIRKIL bey ve sayın Yahya Furkan KONYALI beyler Nevşehirli gençlerle söyleşi yaptı.
İlimizde H.AvniİncekaraFen lisesi, Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Nevşehir Anadolu Lisesi, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi, Nevşehir Lisesi Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri ile buluşan yazarlarımızın programına gençlerin ilgisi büyüktü. Gençlere  başaramayacakları hiçbir iş olmadığı idrakini veren yazarlar bir hayalin olsun vurgusu ile ufuk turu yolculuğu yaptırdılar.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.