banner177
banner195

Nevşehir Anadolu İHL'de Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesinde Türkiye Ve İl Genelinde Derecesine Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.

Nevşehir Anadolu İHL'de Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

banner143
banner134
Milli Eğitim Bakanlığı ve diğer resmi kurumlar tarafından Türkiye geneli ve il genelinde düzenlenen sosyal, kültürel, sanatsal ve mesleki yarışmalarda derece elde eden Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Okul Müdürü Mustafa KILINÇ tarafından Okul Şeref Madalyası ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Dereceye girerek bizleri gururlandıran, ilimizi ve okulumuzu en güzel şekilde temsil eden öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
TÜRKİYE GENELİNDE YAPILAN SANATSAL-KÜLTÜREL YARIŞMALARDA 
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER
S.NO SINIFI NO ADI SOYADI BRANŞI DERECESİ
1 A11/A 500 Rabia ERTÜRK "Benim Yetim Kardeşim" Şiir Türkiye 2. si
İL BAZINDA YAPILAN SANATSAL-KÜLTÜREL YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER
S.NO SINIFI NO ADI SOYADI BRANŞI DERECESİ
1 A11/C 294 Mehmet DİNÇ "Sorumluluk"                    Kısa Film İl Birincisi
2 A11/C 556 Mustafa AYDOĞDU "Sorumluluk"                    Kısa Film
3 A11/C 560 Celal DOĞAN "Sorumluluk"                    Kısa Film
4 A11/A 160 Rabi Nur GÜLERYÜZ "Sorumluluk"                 Hikaye İl Birincisi
5 A11/C 474 Zeynep ERMİŞ "Gelin Birlik Olalım"        Kompozisyon İl Birincisi
6 12/E 1856 Abdullah AKKAŞ "Sorumluluk"                 Şiir İl Birincisi
İL BAZINDA YAPILAN MESLEKİ YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER
S.NO SINIFI NO ADI SOYADI BRANŞI DERECESİ
1 12/A 1844 Ali YAVUZ Hutbe okuma İl Birincisi
2 12/F 1566 Ramazan ŞEKER Hafızlık  İl Birincisi
3 A12/B 322 Kübra KARAŞAHİN Arapça Şiir okuma İl Birincisi
4 11/E 1748 Halime AKSOM Kız Kur'an okuma İl Birincisi
5 A12/A 237 Mümine TÜRKYILMAZ Arapça Bilgi yarışması İl Birincisi
6 A12/C 343 Ayşe ÖZTÜRK Arapça Bilgi yarışması
7 11/A 2448 Fatma TEKEÇ Arapça Bilgi yarışması
8 11/F 2402 Meral SATILMIŞ Arapça Bilgi yarışması
YGS SINAVINDA İLK YÜZ BİNE GİREN ÖĞRENCİLER
S.NO SINIFI NO ADI SOYADI BRANŞI DERECESİ
1 12/A 1843 Mücahit İZCİ YGS 2 35200
2 A12/A 337 Zeynepnur ALTINTAŞ YGS 3 39661
3 A12/A 237 Mümine TÜRKYILMAZ YGS 4 59132
4 A12/A 332 Mustafa MEMİŞ YGS 2 87148
5 A12/C 171 Beyza ŞEN YGS 4 93098
MEHMET AKİF KONULU PANELİST
S.NO SINIFI NO ADI SOYADI BRANŞI DERECESİ
1 11/D 2378 Bengisu YAĞCI Panelist  İl Temsilcisi
HAT SANATI YARIŞMASI
S.NO SINIFI NO ADI SOYADI BRANŞI DERECESİ
1 A11/D 376 Beyza KILIKBİÇEN Hat Sanatı İl Birincisi

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.