banner461

Nevşehir'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Nevşehir'de, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları kapsamında yapılacak olan faaliyetler ilçe milli eğitim müdürleri toplantısında değerlendirildi.

banner503
Nevşehir'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı
13 Ağustos 2020 Perşembe 17:12

banner143
banner134

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları kapsamında Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı yapıldı.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir' in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda 2020-2021 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalar değerlendirilerek, LGS,YKS tercihleri,2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda yapılacak işler, Öğrenci Nakilleri ve Okul Yerleştirmeleri, Okulların ve Pansiyonların Fiziki altyapıları ve Bakım, Onarım tadilat işleri ve Isınma, Donatım ve Eğitim Materyallerinin Tedariki, Ders Kitapları Dağıtımı ve Taleplerin Değerlendirilmesi, Taşıma ve Okul Servisleri, EBA, uzaktan eğitim çalışmaları, COVİD19 kapsamıda yapılacak iş ve işlemler,Öğretmen ve Personel İhtiyacı, Projeler,İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda alınacak tedbirler ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu, sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının verimli ve sağlıklı geçmesi için İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile koordineli olarak çalıştıklarını belirtti. Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR 'in başarı ve iyi dilekler temennisi ardından toplantı sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.