banner461
banner195

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Aday Öğretmenlerle Biraraya Geldi

Nevşehir İl Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Demir, İlimize Sözleşmeli öğretmenlik kapsamında ataması yapılan öğretmenlerimizle Valilik binası konferans salonunda bir araya geldi.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Aday Öğretmenlerle Biraraya Geldi
15 Kasım 2016 Salı 11:53

banner143
banner134
Nevşehir İl Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR İlimize Sözleşmeli öğretmenlik kapsamında ataması yapılan öğretmenlerimizle Valilik binası konferans salonunda bir araya geldi. 7’ si dershane 14’ ü ise ilk atama kapsamında olmak üzere toplamda 21 öğretmenimiz ilimizde göreve başlamıştır.
        Sayın DEMİR öğretmenlerimize ilimizdeki eğitim durumu ve yapılan eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ve yeni nesilleri öğretmenlerin şekillendirdiğini söyleyerek bütün öğretmenlerin çok çalışmalarından ve çağın gerektirdiği yenilikleri kullanarak kendilerini geliştirmeleri ve bütün öğrencilerle birebir ilgilenerek velileri ile işbirliği yapmanın gerekliliğinden bahsetti.
        Sayın DEMİR 15 Temmuzların bir daha yaşanmaması için öğretmenlerimize çok fazla görev düştüğünü özellikle öğrencilerimize vatan, millet, birlik ve bayrak sevgisini aşılamaları gerektiğini söyleyerek meslek hayatlarında başarılar diledi. 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.