banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Bünyesinde Çalışacak Engellilere Önemli Duyuru

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olan ve geçtiğimiz günlerde atamaları yapılan engellilere yönelik önemli bur çağrıda bulunuldu.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Bünyesinde Çalışacak Engellilere Önemli Duyuru
28 Mayıs 2015 Perşembe 16:22

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışacak olan ve geçtiğimiz günlerde atamaları yapılan engellilere yönelik önemli bur çağrıda bulunuldu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Ece, “2015 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) yerleştirmelerine göre İlimize yerleştirilen adaylar için aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. İlimize yerleştirilen engelli personellerden farklı illerde ikamet edenlerin istemeleri halinde talepte bulundukları il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri emrine Bakanlığımız tarafından atamaları yapılacaktır. Bu durumda bulunan adayların atamalarının yapılabilmesi için 04/06/2015 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar Müdürlüğümüze (şahsen, faks, posta, vb.) dilekçe ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Yer değiştirme talebi bulunmayan adayların atamalarının yapılabilmesi için 19/06/2015 Cuma günü mesai saati bitimine kadar aşağıda belirtilen evrakların aslı ve fotokopileri ile ekli başvuru formunu doldurarak Müdürlüğümüze şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların dikkatine önemle rica olunur” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.