banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Demir, Sulusaray'da

Okullarda yürütülen eğitim, öğretim çalışmalarını yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle hasbihal etmek, yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Sulusaray İlkokulu, Sulusaray İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Demir, Sulusaray'da
10 Mayıs 2019 Cuma 17:51

banner143
banner134

Okullarda yürütülen eğitim, öğretim çalışmalarını yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle hasbihal etmek, yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam eden Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Sulusaray İlkokulu, Sulusaray İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Sınıfları tek tek dolaşıp derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, okul yöneticilerinden yapılan çalışmalar, etkinlikler ve okulların başarı durumlarıyla ilgili bilgi aldı, öğretmen ve okul idarecilerimizden ihtiyaç, istek, eğitim-öğretimle ilgili talep ve önerilerini dinledi.
Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Sulusaray İlkokulu, Sulusaray İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve idarecilerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.