banner461

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulu’nu Ziyaret Etti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR okul ziyaretleri kapsamında Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulu’nu Ziyaret Etti.

banner503
Nevşehir Milli Eğitim Müdürü, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulu’nu Ziyaret Etti
16 Ocak 2017 Pazartesi 17:46

banner143
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR okul ziyaretleri kapsamında Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulu’nu Ziyaret Etti. Sayın DEMİR, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu idarecileri ve öğretmenleri ile konuşarak okul ve öğrenciler hakkında genel bilgi aldıktan sonra sınıflara geçerek öğrenciler ile bir araya geldi.

 Daha sonra İstiklal Ortaokul’ na geçen Sayın DEMİR, Okul Yöneticilerinden okulun eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. İstiklal Ortaokulu öğretmenleriyle de sohbet ortamında bir araya geldi. Öğretmenlerle istişarede bulunan Sayın DEMİR, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Nevşehir’de eğitimin kalitesini birlikte ve gayretli çalışmalarımızla artıracağız. Sizin kurumunuz olan Müdürlüğümüzün kapıları Siz öğretmenlerimize her zaman açık” dedi. Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR, İmam Hatip Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulu yönetimine ve öğretmenlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.