banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitimden Eğitimde İyi Örnekler Duyurusu

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu yıl eğitimde iyi örnek konferansına katılmak isteyenlere yönelik duyuruda bulundu.

Nevşehir Milli Eğitimden Eğitimde İyi Örnekler Duyurusu
10 Aralık 2014 Çarşamba 16:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürlüğü bu yıl eğitimde iyi örnek konferansına katılmak isteyenlere yönelik duyuruda bulundu.

Duyuruda; “Eğitim Reformu Girişimi tarafından 2004’ten bu yana her yıl düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Konferansları, ülkemizde, öğretmenler başta olmak üzere eğitimin tüm paydaşlarını bir araya getirmesi ve yeni öğrenme ortamlarının oluşmasına katkı sağlaması açısından önem taşımaktadır. Eğitimcilerin gün boyunca etkileşimde bulunacakları, örgün ve yaygın eğitim çerçevesinde iyi örnek uygulamalarını ve deneyimlerini paylaşacakları 12. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı, 11 Nisan 2015 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi Tuzla yerleşkesinde düzenlenecek. Konferans, aşağıdaki konularda sunumlara ev sahipliği yapacak, Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik Alanında Yenilikçi Uygulamalar ve Materyaller, Dil Öğretimi ve Eğitimi, Sanatsal ve Sportif Etkinlikler, Erken Çocukluk Eğitimi, Okullarda Katılımcı Karar Alma Süreçleri, Psikolojik Danışma ve Rehberlik, Eğitimde Ayrımcılıkla Mücadele. Konferansta sunulacak iyi uygulama ve materyal örnekleri, çağrı mektubunda yer alan ölçütlere göre Seçici Kurul tarafından belirlenecek. Konferans ile ilgili bilgileri www.egitimdeiyiornekler.org adresindeki web sitesinden izleyebilir, başvuruları aynı sayfadan yapabilirsiniz. Son başvuru tarihi 05 Ocak 2015” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.