banner461

Nevşehir Valisi Sezer Becel, Milli Eğitim'den brifing aldı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, İl Milli Eğitim Müdürlüğünden brifing aldı.

banner503
Nevşehir Valisi Sezer Becel, Milli Eğitim'den brifing aldı
10 Temmuz 2020 Cuma 19:51

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Milli Eğitim Müdürlüğünden İlimiz geneli eğitim çalışmaları hakkında brifing aldı.

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir tarafından Müdürlüğümüzün İlimiz geneli eğitim çalışmaları brifingi Nevşehir Valisi İnci İnci Sezer Becel'e arz edildi. Gerçekleştirilen brifing toplantısına Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Murat Dildöken, Murat Saltık, şube müdürleri ve Arge Birimi katıldı.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bilgilerin, yürütülen çalışma ve projelerin sunumunun yapıldığı brifing toplantısında Nevşehir'in eğitim çalışmaları tüm yönleri ile ele alındı.

Brifing toplantısında müdürlüğün öğretmen ve öğrenci durumları, eğitim kurumlarına ait bina ve derslik durumları, yeni yapılan eğitim kurumları bilgisi ve yatırımlar, yürütülen projeler, seminer ve eğitim faaliyetleri, özel eğitim ve rehberlik alanında yapılan çalışmalar, Pandemi sürecinde yapılan çalışmalar, sınav başarı durumlarına ait istatistikî veriler paylaşıldı. Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, sorumluluğumuzun büyük olduğunu gençlerin emanetimiz ve geleceğimiz olduğunu belirterek, ilimizin eğitimdeki başarı seviyesini yükseltmek için hep birlikte çalışacağımızı ve eğitim konusunda her türlü desteğin sağlanacağını belirterek, detaylı hazırlanan sunumdan dolayı başta Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere tüm eğitim camiasına teşekkür ederek eğitim çalışmalarımızda başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.