banner461
banner195

Nevşehir'de Dağıtılacak Kitaplar Poşetleniyor

2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala Nevşehir geneli öğrencilerin kitapları poşetlenme safhasında. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlamasına bir aydan az bir süre kalması ile beraber Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü il genelinde eğitim görecek öğrencilerin kitaplarını okullarına teslim etmek üzere poşetleme işlemine başlamış durumda.

Nevşehir'de Dağıtılacak Kitaplar Poşetleniyor
22 Ağustos 2014 Cuma 12:38

banner143
banner134

2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala Nevşehir geneli öğrencilerin kitapları poşetlenme safhasında. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılının başlamasına bir aydan az bir süre kalması ile beraber Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü il genelinde eğitim görecek öğrencilerin kitaplarını okullarına teslim etmek üzere poşetleme işlemine başlamış durumda. Bugün yerinde gözlemleme yaptığımız Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümünde , görevlendirilen çok sayıda kişi öğrencilere verilecek kitapları sınıf seviyelerine göre tasnif ederek poşetleme yapmaktadır. 
 Ders kitaplarının Eylül ayının ilk haftalarında İl genelindeki her öğrenciye ulaştırılacak şekilde hazırlıkları sürerken , bu senede Ders kitaplarının tesliminde herhangi bir aksaklığının beklenmediği söylenmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğrenci - 4 yıl önce
hani bize tablet??????:(((