banner461
banner195

Nevşehir'in en büyük kreşi ve anaokulunun temeli atıldı

Tamamlandığında Nevşehir’in ve bölgenin en büyük Kreş ve Anaokulu olacak, Özel Altınyıldız Koleji Eğitim, Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Nevşehir’e dev bir yatırıma daha imza attı.

Nevşehir'in en büyük kreşi ve anaokulunun temeli atıldı
02 Şubat 2015 Pazartesi 11:06

banner143
Özel Altınyıldız A.Ş’den Dev Bir Yatırım Daha …
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR'İN EN BÜYÜK KREŞİ VE ANAOKULUNUN TEMELİ ATILDI

NEVŞEHİR ÖZEL ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULUNUN TEMELİ DÜZENLENEN TÖRENLE ATILDI.

Tamamlandığında Nevşehir’in en büyük kreş ve anaokulu olacak olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun temel atma törenine Altınyıldız Koleji Eğitim Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, okul kurucuları, okul genel müdürü Serhat İğdeci, okul müdürleri Mehmet Eravcı, Özkan Kılınç, öğretmenler ve öğrenci velileri,Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, katıldı.

Törende konuşan Altınyıldız Koleji Eğitim Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın; 7 ayda tamamlanması hedeflenen kreş ve anaokulunun akıllı okul konseptinde yapılacağını kaydetti. Okuldaki dersliklerin ve sosyal tesislerin en modern teknoloji ile donatılacağını ifade eden Özaltın, 2 bin 700 metrekare kapalı alana sahip olacak olan okulun 3 kattan oluşacağını açıkladı.


NEVŞEHİR(MHA) Tamamlandığında Nevşehir’in ve bölgenin en büyük Kreş ve Anaokulu olacak, Özel Altınyıldız Koleji Eğitim, Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi Nevşehir’e dev bir yatırıma daha imza attı. 

Yeni Kreş ve Anaokulu İnşaatının Temeli Törenle Atıldı...

Özel Altınyıldız Koleji eğitim kurumları bünyesinde yer alan 4 Lise, 1 Ortaokul, 1 İlkokul ve Anaokulu’na yepyeni ve akıllı bir bina daha kazandırılıyor.

300 Öğrenci kapasiteli olması planlanan Özel Altınyıldız Koleji Kreş ve Anaokulu binasının temeli törenle atıldı.

Törene Özel Altınyıldız Koleji Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın’ın yanı sıra, Kolejin Yönetim Kurulu Üyeleri, Kurucuları, Kolej Genel Müdürü Serhat İğdeci, Okul Müdürleri Mehmet Eravcı, Özkan Kılınç, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Muhammed Çömçe, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Kolej Yöneticileri ve öğretmenleri katıldı.

7 Ayda tamamlanarak faaliyete geçirilmesi planlanan Kreş ve Anaokulu binasının temel atma töreni kısa bir sunum ile başladı. Ardından yapılan dualarla birlikte kurban kesimi gerçekleştirildi.

Kreş ve Anaokulu binasının temel atma töreninde konuşan Özel Altınyıldız Koleji Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın, “Bu yeni yatırımız Nevşehir’imize, Ülkemize hayırlı olsun. Allah emek zayiliği vermesin” dedi.

Temel atma töreninin hemen ardından törene katılanlara Pasta ve içecek ikramında da bulunuldu.

2015 - 2016 Eğitim Öğretim döneminden itibaren faaliyete geçecek olan Özel Altınyıldız Koleji Kreş ve Anaokulu binası akıllı okul konseptinde inşa ediliyor. Dersliklerin yanında sosyal tesisleri tamamen günümüz modern teknolojisi ile donatılacak olan bina 900 metre kare oturum alanı, 2 bin 700 metre karelik kapalı alanı ile 3 kattan oluşacak. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
... - 3 yıl önce
darisi hastahaneye
Avatar
serhat hoca bunu da yap - 3 yıl önce
altınyıldızdan üniversite bekliyoruz
Avatar
alınyıldız gururumuz - 3 yıl önce
hayırlı olsun inşallah devamı üniversite olur
Avatar
selami şimsek - 3 yıl önce
hayırlı olsun