banner461
banner195

Nevşehir’in Geleceğine Pırıl Pırıl Bir Eğitim Yuvası

Son yıllarda Nevşehir eğitimine çok büyük katkılar sağlayan Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları ailesinin ilimize kazandırdığı yeni eğitim yuvası, Özel Altınyıldız Ana Okulu eğitime duyarlı herkesin büyük beğenisini topluyor.

Nevşehir’in Geleceğine Pırıl Pırıl Bir Eğitim Yuvası
08 Ekim 2015 Perşembe 16:14

banner143
Nevşehir’in Geleceğine Pırıl Pırıl Bir Eğitim Yuvası
İlgili Galeriye Git
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Son yıllarda Nevşehir eğitimine çok büyük katkılar sağlayan Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları ailesinin ilimize kazandırdığı yeni eğitim yuvası, Özel Altınyıldız Ana Okulu eğitime duyarlı herkesin büyük beğenisini topluyor.


2015-2016 Eğitim öğretim döneminden itibaren hizmet vermeye başlayan eğitim yuvasında geleceğin imarları çocuklarımıza son derece hijyenik koşullarda eğitim veriliyor.

Bölgenin en büyük ve en modern Anaokulu, Özel Altınyıldız Anaokulu ve Kreşi Yönetici ve öğretmen kadrosu ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

330 Öğrenci kapasitesinde olan okul öncesi tesislerinde; Spor salonu, cep sinema, teknoloji sınıfları, montessori sınıfları, uygulama mutfakları, dev oyun salonları, 2 bin metre kare bahçe ve açık-kapalı oyun alanları yer alıyor.

Kapalı ısıtmalı yüzme havuzundan da yararlanacak Altınyıldız Anaokulu ve Kreş öğrencileri, tecrübeli ve başarılı öğretmen kadrosuna emanet edildi.

Özel Altınyıldız Anaokulu ve Kreş öğretim kadrosu da oldukça zengin. O kadroda Mustafa Uçar Okul Müdürü, Hande Özaltın Kreş Müdürü, Şengül Kurt Anasınıfı Öğretmeni, Nesli Erez Anasınıfı Öğretmeni, Şefika Merve Yandakcı Anasınıfı Öğretmeni, Şenay Özlü, Anasınıfı Öğretmeni, Semiha Tuncer Anasınıfı Öğretmeni, Hilal İlhan Anasınıfı Öğretmeni,

Gülsinem Dere Anasınıfı Öğretmeni, Aslıhan Becerir Anasınıfı Öğretmeni, Demet Güler Anasınıfı Y. Öğretmen, Aylin Demir Anasınıfı Y. Öğretmen, Ebru Yaprak Uludağ Asistan Öğretmen, Rabia Ünal Asistan Öğretmen, Esengül Şimşek İngilizce Öğretmeni, Hasan Burak Aydın İngilizce Öğretmeni, Selin Bostancı Beden Eğitimi Öğretmeni, Bekir Dündar Müzik,

Ekrem Kürekli Satranç, Gülbahar Yarılı Drama, Kübra Ekici Halk Oyunları, Erdoğan Kılıç Jimnastik öğretmeni olarak görev alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.