banner461
banner195

Öğrenci Sayısı 60 Olacak

Türkiye Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanlığının yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte Üniversite öğrencilerine vereceği burs sayısı 60 dolayında olacak.

Öğrenci Sayısı 60 Olacak
20 Ağustos 2014 Çarşamba 19:43

banner143
banner134

 Öğrenci Sayısı 60 Olacak

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanlığının yeni eğitim öğretim dönemiyle birlikte Üniversite öğrencilerine vereceği burs sayısı 60 dolayında olacak.

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının yanında Sivil Toplum Örgütlerinden elde edilen yardımların yanında her hafta düzenli olarak yapılan mantı ve gözleme etkinliğinden elde edilen gelirin aktarıldığı öğrencilere burs seferberliğine bu yıl da devam edeceklerini kaydeden Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Fatma Bay, geçtiğimiz yıl 53 öğrenciye verilen karşılıksız bursun bu yıl yine 60 dolayında öğrenciye verileceğini belirtti.

Ayda 100, 3 aylık olarak 300 TL Üniversite öğrencilerine aktarılan burs imkanının büyük bir titizlik içerisinde yapılan araştırmaların sonucunda verildiğini kaydeden Yardımsevenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Fatma Bay, belirlenen öğrencilere bu aydan itibaren burslarının verilmeye başlandığına değindi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğretmen çocuklarına bak... - 4 yıl önce
ey yardım verdiğini sananlar ...yardımı tek maaşı ile çouğunu okutan öğretmen çocuklarına değilde..zenğin çocuklarına veriyorsunuz...açıklarım......araştırma öyle mi gülerim.....
Avatar
baylar bayanlar - 4 yıl önce
ey nevşehir halkı tehlikenin farkında mısın? ben az söylüyorum sen çok anla!