banner461
banner195

Öğrenci ve Velilerine Moral Etkinliği

Nevşehir Toki Kız teknik ve meslek lisesi Okulumuzda 23.12.2013 pazartesi günü saat 10.00’ da 12. Sınıf öğrencileri ve velilerimizle üniversite değerlendirme sınavına hazırlık ile bilgilendirme yapıldı.

Öğrenci ve Velilerine Moral Etkinliği
25 Aralık 2013 Çarşamba 11:16

banner143
Öğrenci ve Velilerine Moral Etkinliği
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir Toki Kız teknik ve meslek lisesi Okulumuzda 23.12.2013 pazartesi günü saat 10.00’ da 12. Sınıf öğrencileri ve velilerimizle üniversite değerlendirme sınavına hazırlık ile bilgilendirme yapıldı. Toplantı hoş bir sohbet havası ve kahvaltı ile devam edildi.    

Okul müdürü Mustafa yazıcı yaptığı konuşmada neden üniversite ve  nasıl hazırlanmalıyız? sorularına şu şekilde  cevap verdi :
Çalıştığınız ve  gayret  gösterdiğiniz de başarılı olacağınızdan  emin olmalısınız. Geçen yıl 7 arkadaşınız 4 yıllık fakülteye yerleştiler. Biz istiyoruz ki bu yıl 7 değil de 10 olsun. Yaklaşık 2 saat süren toplantı diğer öğretmenlerin veli ve öğrencilerin bu konu hakkın da görüşlerini söylemeleri ile son buldu.
Sonuç olarak günde en az 5 saat verimli bir şekil de çalışılması, aksam çözülemeyen soruların  ve anlaşılmayan konuların bir sonraki gün okulda veya dershanede ki öğretmenlere sorulması belirlendi. 
                              
 
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.