banner461
banner195

“Okulda skandal” Haberine Yalanlama Geldi !

Nevşehir'de Bazı basın kuruluşlarında çıkan ‘özel okulda skandal’ haberiyle ilgili okul yönetiminden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada gerekli işlemlerin yapıldığı bildirildi.

“Okulda skandal” Haberine Yalanlama Geldi !
24 Kasım 2016 Perşembe 16:23

banner143
banner134
Nevşehir'de Bazı basın kuruluşlarında çıkan ‘özel okulda skandal’ haberiyle ilgili okul yönetiminden yalanlama açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada gerekli işlemlerin yapıldığı bildirildi.

Geçtiğimiz günlerde bazı basın organlarında ‘özel okulda skandal’ başlığıyla yapılan haberle ilgili Özel Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada, Pazartesi günü teneffüs saatine 10B sınıfından bir öğrencinin sınıfta oturduğu esnada bir öğrencinin başka bir öğrenciye attığı topun yanlışlıkla sınıfta oturan öğrenciye çarptığı, bunun sonucunda da tartışma olduğu ve tartışmanın yumruklaşmaya dönüşmesi neticesinde sınıfta oturan öğrencinin kaşının açıldığı belirtildi.

Kaşı açılan öğrencinin okul müdür yardımcısı tarafından hastaneye götürüldüğü belirtilen açıklamada, durumun ailelere bildirildiği ve kaşı açılan öğrenci velisinin şikayeti üzerine konunun adli mercilere taşındığı ve yumruk atan öğrenci hakkında da okulda disiplin işlemi başlatıldığı bildirildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.