banner461
banner195

Özel Altınyılıdız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Kapadokya Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti

Altınyıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği 11.sınıf öğrencileri müdür yardımcısı Türkan YAVUZ , Sağlık Hizmetleri alan öğretmenleri Fatma TUZDELENER ve Didem NİĞDELİOĞLU nezaretinde Kapadokya Meslek Yüksekokulunu Ürgüp-Mustafapaşa yerleşkesi içerisinde yer alan başta Sağlık Programları olmak üzere Havacılık programları , diğer programlar ve sosyal hizmet birimlerini ziyaret ettiler.

Özel Altınyılıdız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Kapadokya Meslek Yüksekokulunu Ziyaret Etti
17 Mayıs 2016 Salı 14:06

banner143
banner134
Yerleşke içerisindeki Sağlık Programlarına ait  derslikler ,laboratuar ile uygulama alanları öğretim görevlisi Semra SARIAY tarafından gezdirilerek  bilgilendirmeler yapıldı.Öğrencilerin merak ettiği sorular hakkında aydınlatıcı bilgiler verildi.Tanıtım bilgilendirmenin ardından bölgenin doğal güzelliğini yansıtan, mimari yapılarıyla dikkatleri çeken yerleşke binaları, sosyal tesisler gruba gezdirilerek, diğer bölüm ve programlar, öğrencilere sunulan imkanlar, gerçekleştirilen sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler hakkında bilgi verildi. Daha sonra Yüksekokulun kafeteryasında dinlenme ve ikramlar sunuldu.
Kapadokya Meslek Yüksekokulu Sağlık Programları Genel Koordinatörü  Ayfer COŞKUN ve  Öğretim görevlisi Semra SARIAY ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getirdiler. Türkan YAVUZ ‘da Hemşirelik ve A.T.T öğrencilerimizin yükseköğrenim adına yapılan tanıtım bilgilendirme ve ağırlama için teşekkür ederek dolu dolu bir ziyaret gerçekleştiğini belirtti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.