banner461
banner195

Özel öğrenciler için Nevşehir'de uygulama bahçesi yapıldı

Nevşehir merkez Cevher Dudayev Mahallesinde, eğitim-öğretim faaliyetlerini yeni binasında devam ettiren Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) nin Uygulama Bahçesi, Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenerek öğrencilerin kullanımına hazır hale getirildi.

Özel öğrenciler için Nevşehir'de uygulama bahçesi yapıldı
12 Ekim 2016 Çarşamba 13:37

banner143
banner134
Nevşehir merkez Cevher Dudayev Mahallesinde, eğitim-öğretim faaliyetlerini yeni binasında devam ettiren Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) nin Uygulama Bahçesi, Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenerek öğrencilerin kullanımına hazır hale getirildi.

Konu ile ilgili olarak Okul Müdürü Erhan Akın yaptığı açıklamada, öğrencilerin çeşitli faaliyetleri rahatlıkla yapabilmelerine olanak sağlayan alanın yapımının önemine değinerek Ünver’e teşekkür etti.
Akın, “Özel Eğitime gösterdiği duyarlılık gerek Ülkemiz kamuoyunda, gerekse Nevşehir kamuoyunda takdirle karşılanan çok kıymetli Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver Beye kendim, öğrencilerim ve velilerim adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Ayrıca; Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz Beye, Park Bahçeler Müdürlüğüne ve emeği geçen çalışanlarına da teşekkür ederim. Öğrencilerimiz bu bahçede; keyifli vakit geçirecek, spor yapabilecek, toprakla ve bitkilerle uğraşarak ürünler yetiştireceklerdir” diye konuştu.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.