banner461

Özyayla Ortaokulu Voleybolda Şampiyonluğa Doymuyor

Özyayla Ortaokulu Voleybolda başarıya doymuyor. Voleybolda gelenek bozulmadı, kupa yine Özyayla Ortaokulunun oldu, üst üste 6 yıldır il birinciliği geleneği yine bozulmadı.

banner15
Özyayla Ortaokulu Voleybolda Şampiyonluğa Doymuyor
08 Şubat 2019 Cuma 13:12

banner143
banner134

İlimizde yapılan2018/2019 Eğitim Öğretim yılında okullar arası Yıldız Erkekler Voleybol Müsabakalarında Özyayla Ortaokulu ulaşılması zor bir rekora imza atarak yine il birincisi olmuştur.

Bir köy okulu olarak katıldığı birçok turnuvada dereceler yaparak adından söz ettiren, başarılarıyla tüm Nevşehir’e örnek olan Özyayla Ortaokulu son 6 yıldır üst üste şampiyon olarakta kırılması zor bir rekora imza attı.

Köyün zor şartlarında yılmadan, kar kış, soğuk sıcak demeden büyük bir azimle spora önem veren  ; ’Öğrencilerimle büyük gurur duyuyorum.’ Diyen Beden Eğitim Öğretmeni Yusuf KAYA bu başarının bir ekip işi olduğunu belirtti. Bu başarıda maddi manevi desteğini esirgemeyen her daim yanımızda olan Okul Müdürüm Ali ÇELİK, okul aile birliği başkanım Mehmet ÖZCAN’a, öğrencilerime ve tüm Özyaylılara bizleri destekledikleri için teşekkür ediyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.