banner177
banner195

Sınav Sonuçları Belirlendi, Şimdi Top MEBSİS’te

21 – 24 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapılan 2015 yılı eğitim kurumu müdürü görevlendirilmesi sözlü sınavı itirazlarının değerlendirilmesi sonucu kesinleşen sözlü sınav puan listesi belirlendi.

Sınav Sonuçları Belirlendi, Şimdi Top MEBSİS’te

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 21 – 24 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapılan 2015 yılı eğitim kurumu müdürü görevlendirilmesi sözlü sınavı itirazlarının değerlendirilmesi sonucu kesinleşen sözlü sınav puan listesi belirlendi.

Görevlendirme başvuruları MEBBİS sistemi üzerinden 17-21 Ağustos 2015 tarihleri arasında yapılacak. 


21 - 24 Temmuz 2015 Tarihinde Yapılan İlk Defa Ve Yeniden Eğitim Kurumu Müdürü Olarak Görevlendirmeleri Sözlü Sınavı İtiraz Sonuç Listesi şu şekilde:

S.NO

AD SOYAD

BRANŞ

KURUM

EK-3 PUAN

1

ADEM AYDIN

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (971331)Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

85,8

2

ALİ ÇELİK

Sınıf Öğretmenliği

DERİNKUYU - (702942)Namık Kemal İlkokulu

82,0

3

ALİ KARASU

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (702894)Kalaba Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

GİRMEDİ

4

ALİ OSMAN DENİZLİ

Din Kült. ve Ahl.Bil.

MERKEZ - (702634)75.Yıl Ortaokulu

79,4

5

ALİ ÖZDEMİR

Türkçe

HACIBEKTAŞ - (703404)Karaburna Ortaokulu

78,8

6

ALİ RIZA ÖRTLEK

Fizik

AVANOS - (373187)Avanos Anadolu İmam Hatip Lisesi

57,0

7

ARİF İLTAŞ

Sınıf Öğretmenliği

ÜRGÜP - (853562)Türkan Diker İlkokulu

84,6

8

ARİF ŞAHİN

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (705228)Bahçelievler 100.Yıl İlkokulu

34,0

9

AYDIN MANAV

Türkçe

AVANOS - (973958)Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

70,0

10

AYGÜL AKTAŞ

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (746658)Kavak İlkokulu

GİRMEDİ

11

BADEGÜL EREL

Sosyal Bilgiler

AVANOS - (705839)Akarca Ortaokulu

70,4

12

BAHA KAÇIN

Matematik

ÜRGÜP - (964405)Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

13

BAHTİYAR İNCE

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (702428)Yunus Emre İlkokulu

GİRMEDİ

14

BEKİR AKSU

Matematik

ÜRGÜP - (964405)Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi

70,4

15

BEKİR SEYHAN

Sınıf Öğretmenliği

ÜRGÜP - (189041)Ürgüp Halk Eğitim Merkezi

36,0

16

BİRCAN ŞAHİN

Sosyal Bilgiler

DERİNKUYU - (702944)Fatih Ortaokulu

63,4

17

BURHAN KOCA

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (702423)100.Yıl Ülfet Başer İlkokulu

36,4

18

CANER ERTAŞ

Bilişim Teknolojileri

MERKEZ - (702637)2000 Evler İmam Hatip Ortaokulu

75,0

19

CEMAL HACIMUSALAR

Sınıf Öğretmenliği

ÜRGÜP - (711662)Hacı Ahmet Toksöz İlkokulu

70,0

20

CEMAL MAMAK

Sosyal Bilgiler

MERKEZ - (702760)İcik Ortaokulu

GİRMEDİ

21

CEMİL ARISOY

Sosyal Bilgiler

MERKEZ - (702621)Nevşehir Atatürk Ortaokulu

75,0

22

ÇETİN DURDU

Sosyal Bilgiler

ÜRGÜP - (710923)Ürgüp Atatürk Ortaokulu

GİRMEDİ

23

ÇİĞDEM NAR

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (748650)Nazife Mustafa Ergün İlkokulu

75,2

24

DİLEK YURTSEVEN

İngilizce

AVANOS - (325995)Kapadokya Çok Programlı Anadolu Lisesi

78,8

25

DOĞAN ÇELTİK

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (705212)Avanos Cumhuriyet İlkokulu

70,0

26

DURMUŞ CEYHAN

Tarih

ÜRGÜP - (751427)Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

82,2

27

ERDAL YILDIRIM

Motorlu Araçlar Teknolojisi

MERKEZ - (188226)Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

28

ERDEM KIRMAZ

İnşaat Tek./Yapı Tasarımı

KOZAKLI - (907323)Kozaklı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

85,4

29

ERKAN ÜNAL

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (702409)Ersular İlkokulu

58,4

30

EROL KILIÇ

Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik

MERKEZ - (188226)Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

31

ERTUĞRUL BALTACI

Türk Dili ve Edebiyatı

AVANOS - (325995)Kapadokya Çok Programlı Anadolu Lisesi

75,0

32

EVKAN ASLAN

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (702467)30 Ağustos İlkokulu

70,4

33

EYÜP OFLAZ

Türkçe

KOZAKLI - (704000)75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

GİRMEDİ

34

EYÜP ORHAN

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (702905)Özkonak Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu

74,8

35

FAHRİALEM ERASLAN

Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji

GÜLŞEHİR - (709435)Gülşehir 100.Yıl Ortaokulu

71,8

36

FATİH ÇELEBİ

Türk Dili ve Edebiyatı

HACIBEKTAŞ - (751025)Hacıbektaş Anadolu Lisesi

70,0

37

FATİH ÇELİK

Tarih

MERKEZ - (702634)75.Yıl Ortaokulu

GİRMEDİ

38

FATMA GÜLEÇ

Fizik

ACIGÖL - (974033)Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

39

FİKRET OKAL

Tarih

ÜRGÜP - (751427)Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

80,0

40

GÜLTEKİN CEM GÜRSAL

Coğrafya

ÜRGÜP - (964405)Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi

48,2

41

HABİB ÖZ

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (702439)Çardak İlkokulu

37,6

42

HACI MUSTAFA AKDENİZ

Sınıf Öğretmenliği

DERİNKUYU - (711708)Yazıhüyük Gazi İlkokulu

56,8

43

HALİL GÜMÜŞ

Teknoloji ve Tasarım

ACIGÖL - (710590)Karacaören Ortaokulu

GİRMEDİ

44

HASAN DURAN

Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji

ÜRGÜP - (710923)Ürgüp Atatürk Ortaokulu

70,4

45

HASAN FINDIKLI

Coğrafya

ÜRGÜP - (758082)Ürgüp TESAN Anadolu Lisesi

48,0

46

HASAN ÜNLÜ

Sınıf Öğretmenliği

ACIGÖL - (702870)M.Zeki Hanoğlu İlkokulu

70,0

47

HAYRETTİN ÇETİNALP

Tarih

DERİNKUYU - (386516)Hakkı Atamulu Çok Programlı Anadolu Lisesi

74,0

48

HÜLYA ÇETE

Okul Öncesi Öğrt

AVANOS - (705212)Avanos Cumhuriyet İlkokulu

81,4

49

HÜSEYİN TAŞKESEN

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (705302)Mahmat Şehit Murat Koç İlkokulu

39,8

50

HÜSEYİN YILMAZ

Teknoloji ve Tasarım

MERKEZ - (702760)İcik Ortaokulu

64,0

51

İBRAHİM BAŞ

Okul Öncesi Öğrt

AVANOS - (973472)Kapadokya Anaokulu

80,4

52

İBRAHİM ÇEKİÇ

Türkçe

MERKEZ - (702402)Toki 125.Yıl Ortaokulu

70,0

53

İBRAHİM DEMİR

Fizik

MERKEZ - (758237)Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi

GİRMEDİ

54

İMDAT BERK

Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji

AVANOS - (702894)Kalaba Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

74,8

55

İSA ASLAN

Sınıf Öğretmenliği

DERİNKUYU - (711764)Doğala İlkokulu

GİRMEDİ

56

KENAN AÇIKGÖZ

Sosyal Bilgiler

MERKEZ - (758154)Alacaşar İmam Hatip Ortaokulu

72,8

57

KENAN ÇALIŞKAN

Sınıf Öğretmenliği

ÜRGÜP - (702955)Ulaşlı İlkokulu

83,8

58

KEREM TİFTİK

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (702419)Örnek Evler İlkokulu

70,6

59

LEVENT ÇELİK

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (974995)Alacaşar İlkokulu

86,0

60

LÜTFÜ KULAÇ

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (188309)Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

GİRMEDİ

61

MEHMET ALİ TATAŞOĞLU

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (188309)Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu

72,6

62

MEHMET ALİ YALÇIN

Sınıf Öğretmenliği

ACIGÖL - (710437)Ağıllı İlkokulu

80,0

63

MEHMET CENGİZ

Sınıf Öğretmenliği

KOZAKLI - (704006)75.Yıl Cumhuriyet İlkokulu

73,6

64

MEHMET DURSUN

Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik

MERKEZ - (188226)Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

93,6

65

MEHMET KURUGÖLLÜ

Mobilya ve İç Mekan Tasarımı

MERKEZ - (188226)Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

82,8

66

MEHMET TAŞKIN

Sınıf Öğretmenliği

MERKEZ - (702467)30 Ağustos İlkokulu

81,0

67

MERİÇ KESKİN

Coğrafya

DERİNKUYU - (702943)Derinkuyu Ortaokulu

38,0

68

MUHSİN ÖZDEMİR

Beden Eğitimi

ACIGÖL - (710853)Tepeköy Ortaokulu

74,8

69

MURAT AKTAŞ

Sınıf Öğretmenliği

ACIGÖL - (706621)Acıgöl 4 Temmuz İlkokulu

72,6

70

MURAT GÜMÜŞTEPE

Fizik

AVANOS - (758084)Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

71

MURAT ÖZMEN

Türkçe

MERKEZ - (702621)Nevşehir Atatürk Ortaokulu

GİRMEDİ

72

MUSA BAYSAL

Matematik

AVANOS - (373187)Avanos Anadolu İmam Hatip Lisesi

GİRMEDİ

73

MUSTAFA ERTÜRK

Tarih

MERKEZ - (188226)Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

74

MUSTAFA FİDAN

Beden Eğitimi

ÜRGÜP - (748839)Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi

84,8

75

MUSTAFA KAYA

Sınıf Öğretmenliği

KOZAKLI - (703912)Çayiçi Yunus Emre Ortaokulu

67,8

76

MUSTAFA SÖNMEZ

Sosyal Bilgiler

AVANOS - (706844)Göynük Ortaokulu

74,2

77

NAFİS EROĞLU

Din Kült. ve Ahl.Bil.

MERKEZ - (702426)23 Nisan Ortaokulu

GİRMEDİ

78

NEVZAT ÖZCAN

Türk Dili ve Edebiyatı

ÜRGÜP - (758082)Ürgüp TESAN Anadolu Lisesi

50,0

79

NUH KOÇ

Özel Eğitim

AVANOS - (705181)Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

49,6

80

NURİ ÇATİN

Türkçe

MERKEZ - (702822)Özyayla Ortaokulu

74,2

81

OSMAN ERBAŞ

Türkçe

MERKEZ - (702705)Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu

38,0

82

ÖMER FARUK TORUN

Türkçe

ACIGÖL - (230347)Acıgöl Halk Eğitim Merkezi

67,2

83

ÖZGÜR METİN

Türkçe

AVANOS - (702890)Kalaba Kazım Karabekir Ortaokulu

72,2

84

ÖZKAN YERLİKAYA

Teknoloji ve Tasarım

GÜLŞEHİR - (709858)Tuzköy Ortaokulu

74,2

85

RÜSTEM ACAR

Türk Dili ve Edebiyatı

MERKEZ - (188214)Nevşehir Anadolu Lisesi

94,6

86

SABİT BALCI

Sınıf Öğretmenliği

ÜRGÜP - (702958)İbrahimpaşa İlkokulu

39,6

87

SALİH KARACA

Sınıf Öğretmenliği

DERİNKUYU - (702941)Derinkuyu Atatürk İlkokulu

39,2

88

SALİH YILMAZ

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (706361)Çalış İlkokulu

64,6

89

SAMİ EYİCİ

Türk Dili ve Edebiyatı

GÜLŞEHİR - (302002)Gülşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

43,6

90

SAMİ ÖZGÜMÜŞ

Sınıf Öğretmenliği

ACIGÖL - (710624)Karacaören Cumhuriyet İlkokulu

90,0

91

SEÇKİN KARAKAYA

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (748650)Nazife Mustafa Ergün İlkokulu

72,6

92

SELAHATTİN AKCAN

Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji

MERKEZ - (702407)Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

70,6

93

SERAP KUTLUAY

Okul Öncesi Öğrt

MERKEZ - (974547)Toki Gökkuşağı Anaokulu

GİRMEDİ

94

SEVİM UZUN

Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji

HACIBEKTAŞ - (702949)Hacıbektaşveli Ortaokulu

74,2

95

SUAT DOĞAN

Türkçe

MERKEZ - (702416)Mihriban Emin Günel Ortaokulu

48,4

96

ŞAHİN ERGEN

Özel Eğitim

MERKEZ - (702634)75.Yıl Ortaokulu

70,2

97

ÜLKÜ KARAKURT

Okul Öncesi Öğrt

MERKEZ - (702400)19 Mayıs İlkokulu

GİRMEDİ

98

ÜMİT SELÇUK ŞİMŞEK

Özel Eğitim

MERKEZ - (748051)Nevşehir Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)

83,6

99

ÜMÜŞ KANTARCI

Türkçe

GÜLŞEHİR - (710135)Abuşağı Ortaokulu

79,6

100

YASİN YILDIRIM

Coğrafya

MERKEZ - (188226)Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

101

YAŞAR KARADİKEN

Sosyal Bilgiler

GÜLŞEHİR - (709849)Emmiler Ortaokulu

67,6

102

YAŞAR UZ

İlköğretim Matematik Öğr.

MERKEZ - (702406)Damat İbrahim Paşa Ortaokulu

74,6

103

YAŞAR YAMAN

Sınıf Öğretmenliği

GÜLŞEHİR - (709957)Abuşağı İlkokulu

80,0

104

YILMAZ HIZLI

Din Kült. ve Ahl.Bil.

KOZAKLI - (188885)Kozakli Lisesi

48,8

105

YUSUF ÇAĞLAYAN

Rehberlik

MERKEZ - (702426)23 Nisan Ortaokulu

49,4

106

YÜKSEL YEŞİLYURT

Türk Dili ve Edebiyatı

ÜRGÜP - (290379)Ürgüp Ayşe Sağdıç Çok Programlı Anadolu Lisesi

75,0

107

ZAFER BAŞER

Türk Dili ve Edebiyatı

ÜRGÜP - (189028)Ürgup Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

46,6

108

ZAFER ERTAŞ

Sınıf Öğretmenliği

DERİNKUYU - (711828)Suvermez İlkokulu

65,0

109

ZAFER SÖNMEZ

Sınıf Öğretmenliği

AVANOS - (705228)Bahçelievler 100.Yıl İlkokulu

72,2

110

ZEKERİYA GÜLTAŞ

Tarih

MERKEZ - (962524)Nevşehir İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

GİRMEDİ

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.