banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen Üyelerine Oto Tamiri % 20 İndirimli

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, indirimli alışveriş imkanı sunan firmaların arasına özel oto servisini de ekleyerek üyelerine avantaj sağlamaya devam ediyor.

Türk Eğitim-Sen Üyelerine Oto Tamiri % 20 İndirimli
24 Şubat 2016 Çarşamba 13:06

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, indirimli alışveriş imkanı sunan firmaların arasına özel oto servisini de ekleyerek üyelerine avantaj sağlamaya devam ediyor.

Nevşehir'de 20 firma ile anlaşma yaparak üyelerine indirimli alışveriş imkanı sunan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, anlaşma yaptığı firmalar arasına bir yenisini daha ekleyerek sendika üyelerine yeni avantajlar sağlamaya devam ediyor.

Çiçekçiden, kuru temizlemeye, kasap ürünlerinden pastaneye kadar bir çok hizmet alanında üyelerine indirimli alışveriş imkanı sunmayı hedefleyen Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, artık aracı olan üyelerine de indirimli tamir ve servis hizmetini de uygulamaya koydu.

Nevşehir Lale Sanayi 4. Blok'ta faaliyet gösteren New Otomotiv ile indirimli alışveriş için sözleşme imzalayan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, New Otomotiv'de aracının tamir ve servis bakımlarını gerçekleştiren üyelerine % 20 indirim yapılacağını açıkladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.