banner461
banner195

Uğur'dan Çocuklara Nevruz Hediyesi

Okul ve kurum ziyaretlerine aralıksız devam Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, ziyaretlerinde okullara ve öğrencilere hediye dağıtmaya da devam ediyor.

Uğur'dan Çocuklara Nevruz Hediyesi
22 Mart 2016 Salı 20:41

banner143
banner134
Her yıl okulların açılmasıyla birlikte aralıksız okul ve kurum ziyaretleri sürdüren Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, ziyaretlerde sendikacılık faaliyeti gerçekleştirmenin yanında okulların eksiklerini de tespit ederek okullara ve öğrencilere hediye dağıtmayı da ihmal etmiyor.
 
Mustafa Uğur, bu hafta gerçekleştirdiği okul ve kurum ziyaretleri esnasında Ürgüp ilçesine bağlı İbrahimpaşa İlkokulu öğretmenlerine sendikal bilgi aktardıktan ve yeni üye kayıt çalışmalarını tamamladıktan sonra okulda öğrenim gören öğrencilere Nevruz Bayramı dolayısıyla futbol topu hediye etti.
 
Pazartesi günü baharı müjdeleyen Türk'ün bayramı Nevruz dolayısıyla ile çocuklara hediye verdiğini ifade eden Mustafa Uğur: "Baharın müjdecisi olan Nevruz bayramımızın kutlanmasıyla birlikte hava sıcaklığının artacağı ve dolayısıyla da çocuklarımızın kendilerini bahçelere atacağı bilinen bir gerçektir. Bahar aylarında bahçelerde oyun oynayarak yüzleri gülecek olan çocuklarımıza biz de çam sakızı çoban armağanı olan futbol topları hediye ederek onların sevinçlerine ortak olmak, yüzlerinde oluşan gülüşe biraz da biz sebep olmak istedik" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.