banner461
banner195

Üniversite Birimlerinde Öğrenciler Ücretli Olarak Çalıştırılacak

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi rektörlüğünün kararıyla önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da eğitim öğretim dönemi süresince isteyen öğrenciler Üniversitenin çeşitli birimlerinde saatlik ücret ile çalıştırılacak.

Üniversite Birimlerinde Öğrenciler Ücretli Olarak Çalıştırılacak
05 Kasım 2015 Perşembe 20:17

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi rektörlüğünün kararıyla önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da eğitim öğretim dönemi süresince isteyen öğrenciler Üniversitenin çeşitli birimlerinde saatlik ücret ile çalıştırılacak.


Konuya dair yapılan açıklamalarda 2015-2016 Eğitim Öğretim döneminde Üniversitesinin çeşitli birimlerinde çalıştırılmak üzere istekli öğrencilerin 06 Kasım 2015 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

Saatlik 4 TL üzerinden kısmi çalışma süreleri ile çalıştırılacak olan öğrenciler 13 Kasım 2015 tarihinde belirlenecek. Rektörlük tarafından belirlenen şartları taşıyan öğrenciler eğitim öğretim dönemi sonuna kadar görevlendirildikleri birimde çalışıp bir yandan eğitimlerini sürdürürken, bir yandan da ailelerine eğitim masraflarının karşılanması konusunda da destek olacaklar.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.