banner461
banner195

Üniversitemiz Büyüdükçe İhtiyaçlarımızda Artıyor

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Üniversitenin büyüdükçe ihtiyaçlarında yenilendiğine ve arttığına dikkat çekti.

Üniversitemiz Büyüdükçe İhtiyaçlarımızda Artıyor
08 Eylül 2014 Pazartesi 18:05

banner143
banner134

 “Büyüdükçe İhtiyaçlarımızda Artıyor”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Üniversitenin büyüdükçe ihtiyaçlarında yenilendiğine ve arttığına dikkat çekti.

15 Eylül 2014 Tarihi itibariyle başlayacak olan yeni eğitim öğretim dönemine hazır olduklarını ve herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığını dile getiren Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, “15 Eylül 2014 tarihi itibariyle yeni eğitim öğretim dönemine başlayacağız. Üniversitemizde herhangi bir olumsuzluk yok. İnşaatlarımız belirlenen tarihlerde bitecek şekilde devam ediyor. Zaten plan proje dahilinde bu yıl bitirmemiz gereken binalarımızı bitirmiştik. Şu an Kongre binamız ve Kütüphane binamızın yapımı sürüyor. Büyük onarımlarımız sürüyor. Hiçbir sıkıntı yok. Çok acil bir bina sıkıntımız yok. Eğitim süreklilik arz ediyor. Öğrenci sayımız artıyor. Kütüphane binamıza yeni başladık. Öte yandan peyzaj çalışmalarımızdan sadece bir bölümüne başlayabildik. Doğalgaz ile bir takım çalışmalar yapmamız gerekiyor. Büyüdükçe bir takım ihtiyaçlarda ortaya çıkıyor. Hiçbir zaman biz olduk, eğitim kalitemiz şu seviyeye geldi, binalarımız tamam dememiz mümkün değil. Bu aşamada dersliklerimizin, kütüphanemizin, spor salonumuzun ve diğer fiziki binalarımızın yapılması gerekiyordu biz bunların büyük bir bölümünü yaptık” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kızıulelma - 4 yıl önce
hocam siz nevşehirlisiniz başarılısınız, ama alttakiler iyi değil, yani alt kadronuz iyi değil , iyi deil derken sizin gibi başarılı değil, size ayak uyduramıyor