banner461
banner195

Yeni Atanan Personele Hazırlayıcı Kurs

İlimiz Nevşehir e yeni atanan Avukat, Mimar, Mühendis, Aday Öğretmen, Bilgisayar İşletmeni, Memur ve Yardımcı Hizmetler vb. sınıfında görevli personellerin yetiştirilmelerine yönelik olarak Adaylık Hazırlayıcı Eğitimi Kursu 23 Kasım - 15 Aralık 2013 tarihleri arasında Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulunda yapılacak.

Yeni Atanan Personele Hazırlayıcı Kurs
20 Kasım 2013 Çarşamba 10:53

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İlimize yeni atanan Avukat, Mimar, Mühendis, Aday Öğretmen, Bilgisayar İşletmeni, Memur ve Yardımcı Hizmetler vb. sınıfında görevli personellerin yetiştirilmelerine yönelik olarak Adaylık Hazırlayıcı Eğitimi Kursu 23 Kasım - 15 Aralık 2013 tarihleri arasında Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulunda yapılacak.

Aday Memurların Hazırlayıcı Eğitim Programında, proje hazırlama ve geliştirme metotları, İlköğretim kurumları yönetmeliği, Temel eğitim kanunu, Sosyal etkinlik yönetmeliği, Mesleki Etik, Okul Aile birliği, Devlet memurlarının sosyal ve mali hakları gibi konular ele alınacak.

16 Aralık 2013 Cumartesi günü saat 10.00’ da Mihriban Emin Günel Ortaokulunda Sınav yapılacak. Öğretim görevlilerine ders saati sayısı kadar, sınav komisyonu üyelerine ise 5 şer saat ücret ödenmesi ücret yönetmeliğince uygun görüldü. Aynı dersi verecek öğretim görevlileri kurstan önce toplanıp konuları kendi aralarında paylaşacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.