banner461
banner195

Acıgöl’ün Umudu OSB

Nevşehir’e bağlı ilçeler arasında ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan son yıllarda olumlu gelişmeler gözlenen Acıgöl ilçesinde esnafında en büyük umutlarının başında Organize Sanayi bölgesinin daha çok gelişmesi.

 Acıgöl’ün Umudu OSB
29 Nisan 2014 Salı 11:07

banner143
banner134

 Acıgöl’ün Umudu OSB

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’e bağlı ilçeler arasında ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan son yıllarda olumlu gelişmeler gözlenen Acıgöl ilçesinde esnafında en büyük umutlarının başında Organize Sanayi bölgesinin daha çok gelişmesi.

Acıgöl Organize Sanayi bölgesindeki yatırımların artması ve iş istihdamının da gelişmesini bekleyen Acıgöl esnafı Organize Sanayi bölgesine yapılan yatırımların son yıllarda artıyor olmasından oldukça memnun.

Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adem Özcan, Organize Sanayi bölgesinde yeni açılan ve açılacak olan işletmelerin ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimi açısından son derece büyük önem arz ettiğini söyledi.

Özcan, Acıgöl organize sanayi bölgesinde bugünlerde hizmete girecek olan her işletmenin ilçeye her konuda ciddi katkı sağlamasını beklediklerini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.