banner461
banner195

AK Parti Belediye Başkanı Hasan Ünver Ticaret Borsası'nı ziyaret etti

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan Aday Adayı Hasan Ünver, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

AK Parti Belediye Başkanı Hasan Ünver Ticaret Borsası'nı ziyaret etti
24 Mart 2014 Pazartesi 13:25

banner143
AK Partili Belediye Başkan Adayı Ünver Ticaret Borsasında
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Heyeti Nevşehir Ticaret Borsası'nı ziyaret etti ...

ÜNVER VE MİLLETVEKİLLERİNDEN TİCARET BORSASINA ZİYARET 

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan Aday Adayı Hasan Ünver ve beraberindeki heyet Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti... 

Ziyarete AK Parti Heyetinde, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hasan Ünver ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi adayları yer aldı.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaret ettikleri Nevşehir Ticaret Borsası’nda projelerini borsa Başkanı Salaş'a anlattı.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile  getirerek Ak Parti Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hasan Ünver'e hizmet adına çıkılan bu zorlu süreçte başarılar  diledi.


Ak Parti Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hasan Ünver parti olarak seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek  projelerinden bahsetti.

Ünver,Ticaret Borsamız  hem Nevşehir  hem de Türkiye için büyük önem taşıyor. Ticaret Borsası’nın çiftçilere ve tarımın gelişmesine yönelik yaptığı çalışmaları yakından takip ediyorum dedi.

Ünver, İlimizin hizmet çıtasını yükseltecek projelerimizi, sivil toplum örgütleriyle halkımızla el ele vererek  hayata geçirmeyi arzu ediyoruz" değerlendirmesinde bulundu.


Yeni dönemde yapılması gereken çalışmalara ilişkin sohbetlerin yapıldığı ziyarette Nevşehir Ticaret Borsası yönetim kurulu Başkanı Salaş, seçim sürecinde Hasan Ünver'e başarı dileklerinde bulundu..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
alltaki̇ i̇ki̇ resi̇mdede i̇ki̇ veki̇l düşünceli̇.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
hasan ünver barışçı ve iyi niyetli bir kişiliği
vardır.onunla nevşehir gurur duyuyor
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
göreceksiniz nevşehir ak partinin zaferi ile bitecek.