banner461
banner195

BlokBims 36. Yapı Fuarında Büyük İlgi Gördü

Blok Bims Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş;Türkiye'nin en büyük Blokbims üretimi yapan Blokbims A.Ş.'nin İstanbul Tüyap'daki 36. Yapı Fuarı Turkeybuild'daki standı, sektör temsilcilerinin büyük ilgisini çektiğini belirtti.

BlokBims 36. Yapı Fuarında Büyük İlgi Gördü
09 Mayıs 2013 Perşembe 17:28

banner143
BlokBims 36. Yapı Fuarında Büyük İlgi Gördü
İlgili Galeriye Git
banner134

 Blok Bims Aş.Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş açıklamasında;Ertaş Grup bünyesinde ses ve ısı izolasyonunu etkin bir şekilde sağlayan, depreme karşı dayanıklı olduğu bilimsel verilerle de ortaya konulan hafif yapı elemanları üretiminde etkin bir misyon üstlenen Blokbims'in çeşitli ürünleri ile katıldığı fuara, özellikle inşaat firma yöneticilerinin ilgisi yoğun oldu dedi.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen fuarda, TRT Haber ve Ulusal Irak Kanalı Blokbims standını ziyaret etti.

Ulusal Irak TV Kanalı Stand Röportajı

Türkiye'nin en büyük bims blok üretimi yapan Blokbims A.Ş.'nin İstanbul 36. Yapı Fuarın'daki standı, sektör temsilcilerinin ve ulusal basının da büyük ilgisini çekti.

İstanbul 36. Yapı Malzemeleri Fuarında bulunan Blokbims A.Ş standını ziyarete gelen ve BlokBims A.Ş. hakkında bilgi alan Ulusal Irak TV Kanalı fuar alanımızı ziyaret ederek, BlokBims A.Ş. İstanbul Bölge Müdürü Sayın Ali Ertürk e bir takım sorularla bilgi edindiler.

Yapı sektörünün temsilcileri ve İnşaat sektöründen çok sayıda katılımın yer aldığı ve BlokBims ürünlerinin etkin bir şekilde tanıtıldığı stand ile katılan Blokbims A.Ş., Türkiye'deki yapı sektörünün en iddialı firmalarından biri olduğunu ortaya koydu.

BlokBims A.Ş. İstanbul Bölge Müdürü Sayın Ali Ertürk de İstanbul'daki fuarda katılım ve ilgi karşısında duyduğu mutluluğu dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.