banner461
banner195

CNR Expo Dünya Gıda Fuarında Nevşehir'i Nurlular Gıda Temsil Etti

Cnr Expo World Food 2016 çok güzel buluşmalara da sahne oldu. Standımızı ziyaret eden Sn. Tevfik Arıkan Sn. Şener Astan Sn. Mehmet Demir Sn. TC Hakan Erdem , çok değerli kardeşlerim Sn. Hakan Savaş ve Sn. K Murat Bayram bizleri onurlandırdı. Saygılar sunarım.

CNR Expo Dünya Gıda Fuarında Nevşehir'i Nurlular Gıda Temsil Etti
06 Eylül 2016 Salı 20:55

banner143
banner134
45 ülkeden 100’den fazla yabancı firmayı buluşturan WorldFood Istanbul ve Ipack Turkey, Uluslararası dünya Gıda Fuarında Nevşehir'i Nurlular Gıda firması başarıyla temsil etti.

İstanbul’da gerçekleştirilen fuara Nevşehir'den sadece Nurlular Gıda firması katılım gösterdi.


 24’üncü Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknoloji Fuarı - WorldFood Istanbul ve 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı - Ipack Turkey 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo`da gerçekleşti. Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu’nun da (TGDF) desteklediği, 600’ün üzerinde yerli ve yabancı firma ve markanın en son ürün, hizmet ve teknolojileri 45 ülkeden 16.000’i aşkın ziyaretçiyle bir araya geldi. Fuarın açılışına T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, Kenya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Honorable Kiema Kilonzo, AKP Manisa Milletvekili Recai Berber, İstanbul Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hamit Aygül, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) Başkanı Şemsi Kopuz, TUGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Manav, PAKDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Aral, ITE Group Bölge Direktörü Vincent Brain, ITE Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Başer, ITE Turkey Hızlı Tüketim & Enerji Grup Direktörü Atilla Marangozoğlu katıldı. İstanbul’da gerçekleştirilen fuara Nevşehir'den Nurlular Gıda firması da yer alarak katılım gösterdi.


Nevşehir'i Fuarda Nurlular Gıda temsil etti ...

Dünya’da hızla gelişmeye devam eden Gıda ürünleri başta olmak üzere, gıda teknolojileri, ambalaj, paketleme ve gıda işleme sektörlerini bir araya getiren WorldFood Istanbul ve Ipack Turkey, İstanbul Fuar Merkezi - CNR Expo’da gerçekleşiyor.

Dünya Gıda Fuarında Nurlular Gıda ÇERREZ Markasıyla Nevşehir rüzgarı esti...

Türk gıda sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Worldfood İstanbul Gıda Fuarı, 1 - 4 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşirken, Fuarda Nevşehirl Nurlular Gıda Çerrez firmasının Nevşehir yöresel ürünleri standı büyük ilgi gördü. Yüzde yüz Nevşehir markası Nurlular Gıda Çerrez ve Nevşehir pazarı markalarıyla katıldığı fuarda stand yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı.

Nurlular Gıda Standında Meşhur Nevşehir kabak çekirdeği ile yöresel lezzetler kuru kayısı ve kuru üzüm tanıtıldı. Nevşehir Organik ürünleri yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Büyük il gören fuarda Ziyaretçilerine Nurlular Gıda Çerrez markalı ürünlerle Nevşehir yöresel lezzetlerinden ikramda bulunan Nurlular Gıda Yönetim Kurlu Başkanı Ekrem Nurlu, Metin Nurlu, Mehmet Nurlu ile Mehmet Ali Ezilmez ve görevli diğer çalışanları yardımcı oldular.

45 farklı ülkeden 100’i aşlın firmanın katıldığı Worldfood İstanbul Gıda Fuarı’nda, Nurlular Gıda Çerrez markası ile Nevşehir Yöresel ürünleriyle süslenen standa dünyanın dört bir yanından gelen konuklar ağırlandı. Firmanın standında fuar ziyaretçilerine çeşitli ürünleri ikram edilirken, ürünlerle ilgili bilgilerde verildi. Fuarı ziyaret eden binlerce yerli ve yabancı konuklar Nurlular Gıda standını gezerek bilgi aldı.

Nurlular Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ekrem Nurlu, “Bildiğiniz üzere Gıda Fuarları arz ile talebin buluştuğu marka-larımızın tanınmasında ve sektörlerimizin, yerel, bölgesel ve küresel pazarlara ulaşmasında her zaman etkin bir platform olmaktadır. Böylesine önemli bir fuarda Nevşehir Yöresel lezzetlerini Nurlular Gıda Çerrez markasıyla tanıtıyor olmamız şehrimiz adına çok önemli bir gelişmedir.
  Dolayısıyla Nevşehir Markamızın Uluslar arası bir fuarda tanıtılması bizlere gurur vermektedir.  Ayrıca Cnr Expo World Food 2016 çok güzel buluşmalara da sahne oldu. Standımızı ziyaret eden Sn. Tevfik Arıkan Sn. Şener Astan Sn. Mehmet Demir Sn. TC Hakan Erdem , Sn. Hakan Savaş ve Sn. K Murat Bayram da bizleri onurlandırdı. Saygılar sunarım." dedi.

 Cnr Expo World Food 2016 Fuarında Nurlular Gıda İşletmesi 8.numaralı holde B 824 nolu standta yer aldı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.