banner461
banner195

Güçlü:“Kazanan Nevşehir olmuştur” dedi.

Yargı gözetiminde yapılan seçimler neticesinde;NTSO Meclisine seçilen 61 üyenin katılımı ve oybirliği ile alınan sonuçlarda NTSO Meclis Genel Kurul Delegesi seçilen Nevşehirli Saygın iş adamı Ömer Güçlü FİB Haber Merkezimize seçimleri değerlendirdi.

Güçlü:“Kazanan Nevşehir olmuştur” dedi.
20 Mayıs 2013 Pazartesi 16:43

banner143
banner134
Nevşehirli İş adamı Ömer Güçlü ;NTSO seçimlerini kentimizin sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlayan demokratik bir yarış olduğunu ve Seçimler Sonunda "Nevşehir ve Hizmet'in" kazandığını belirtti.

GÜÇLÜ: “Nevşehir Topyekun sağduyulu davranak doğru karar vermiştir…!”

 

Seçimler sonrasında şimdi daha güçlüyüz diyen Nevşehirli Saygın İş Adamı Ömer Güçlü; Seçimlerin kente olumlu yansıyacak dinamizm getirdiği inancını taşıdığını ifade ederek Nevşehirli iş adamları olarak Birlik ve Beraberliğimizin daim olduğu günler yakında.Seçim sürecinde Başkanımız Arif Parmaksız başta olmak üzere tüm ekip olarak seçim sürecinde hep sağduyulu davrandıklarını ortamı gerginleştirecek tüm faktörlerden uzak durulduğunun altını çizerek NTSO seçimlerinde kendilerine güvenen ve destek verenlere teşekkür etti.

Güçlü açıklamasında;NTSO seçimleri Nevşehir’e yakışır şekilde, demokrasi ve huzur ortamı içerisinde yapılmıştır. Kazanan ya da kazanamayan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, tüm arkadaşlarımız mesleki olgunluk ve sosyal olgunluk sahibidirler. Tüm bu seçimler şehrimize, üyelere, ilgili kurum çalışanları ve paydaşlarına hayırlı olsun. Şimdi hizmet zamanıdır, yeni bir azim ve bilinçle çalışma vaktidir. Ülkemiz ve Nevşehir hayırlı icraatlar beklemektedir” dedi.

 

İş Adamı Ömer Güçlü son olarak Yapılan seçimlerin başta Nevşehir’imize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz diyerek bana bu fırsatı tanıyan FİB Haber Merkezine de teşekkür ediyorum dedi.

 

Bizlerde FİB Haber Merkezi olarak NTSO Meclis Genel Kurul Delegesi seçilen Nevşehirli Saygın iş adamı Ömer Güçlü yü tebrik ediyor başarılar diliyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
memleketim - 5 yıl önce
parmaksız ekimi tam bir memleket sevdalısı insanlar topluluğudur bütün desteklerimizle arkanizdayız
Avatar
ÇOK DOGRU - 5 yıl önce @memleketim
ömer bey çok dogru açiklamalarda bulunmuş gerçek anlamda nevşehir kazanmiştir arif abi ankarada nevşehirin eli ve ayagidir arif parmaksizlar kolay yetişmiyor
Avatar
ALLAHIN İZNİYLE - 5 yıl önce
ömer kardeşim allah yolunuzu açik etsin bu kadar baskiya ragmen büyük bir ezici çogunlukla seçimi kazandiniz bu taploya göre çok çalişip nevşehirliye hakettigi hizmetleri vermek zorundasiniz
Avatar
SANAYİCİ - 5 yıl önce @ÇOK DOGRU
varol kardeşim parmaksizlar öyle kolay yetişmiyor
Avatar
SİYAH< BEYAZ - 5 yıl önce
mutsuz edenlere dua et mutlulugu daha derin hissettirdikleri için.... herkesi sev yaşamina anlam kattigi için.... hayat bu yüzden daha güzel siyahlar beyazi farkettirdigi için....... allahim herkesin gönlüne göre versin.....................
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
çok doğru bir karar kardeşim nevşehir halkı sonunda hakkettiği şekilde bir yönetim anlayışı buldu...
her zaman arkanızdayız....
Avatar
Aksaray'lı - 5 yıl önce
ömer abi görevinde başarılar dilerim