banner461
banner195

Kabak Çekirdeğine Modern Ambalaj

Son Yıllarda Patatesin bile önüne geçen Kabak Çekirdeğine Nevşehir Ticaret Borsası modern bir ambalaj yaptırdı.

Kabak Çekirdeğine Modern Ambalaj
11 Mayıs 2013 Cumartesi 12:01

banner143
banner134

 Son Yıllarda Patatesin bile önüne geçen Kabak Çekirdeğine Nevşehir Ticaret Borsası modern bir ambalaj yaptırdı. Kabak çekirdeğinin markalaşması için süren girişimler olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, Son yıllarda bölgenin en önemli tarım ürünü olan Patates’te yaşanan sorunlar nedeniyle ekonomik olarak büyük değer kazanan Kabak çekirdeğinin markalaştırılması için girişimlerinin sürdüğüne dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde Konya ilinde yapılan ve daha sonra İstanbul’da yapılan iki ayrı fuara da bölgenin Kabak çekirdeğinin ve üzümünün götürülerek bu fuarlarda yeni modern paketleriyle birlikte tanıtıldığını ifade eden Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Gök, yeni ambalajı ile gerek bölge üzümünün gerekse kabak çekirdeğinin büyük ilgi gördüğünü ve görmeye de devam ettiğini dile getirdi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kabakçı - 5 yıl önce
tuncer gök ıkı fuarda kabak çekırdegının tanıtıldıgını söylüyor dogru ıkı fuara gıdıldi bırı istanbul biri antalya !yalnız ıstanbulda kabak çekırdegı ne tanıtıldı nede kabak çekırdegıyle alakalı bı fuar sadce gezı amaçlıydı antalya ıse tam bı fiyaskoydu oorda fuar falan yoktu sadece dedemanda ıkı gun kkalındı yani kabak çekırdegi ile alakalı hiç bi şey yapılmamıştır ...haaa pardon mart ayında konyada azda olsa bı tanıtımı yapıldı hakkını verelım unutmadan
Avatar
hayret - 5 yıl önce
sayın başkan bu kabak çekirdeği yeni değilkii şimdiğe kadar aklınıza yenimi geldi hayret yanii