banner461
banner195

Kırmızı Çizgilerimizi Daima Koruduk

Nevşehir’de Süt Üreticileri Birliği’nin 2007 yılında kurulduğunu belirten Turhan, kuruluşundan bugüne kadar ilkeli, dürüst, kırmızıçizgilerini daima koruyarak, üyelerinin çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda çalıştıklarını ve bundan sonrada aynı anlayışla devam edeceklerini ifade etti.

Kırmızı Çizgilerimizi Daima Koruduk
06 Mart 2013 Çarşamba 12:12

banner143
banner134

 Bölgedeki hayvancılığı karlı hale getirmek için çalıştıklarını ifade eden Turhan, yaptıkları tüm işlerde birliğin veya yöneticilerin menfaatlerini değil, üyelerinin menfaatlerini hep ön planda tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Birliğin kimsenin tekelinde olmadığı gibi kimsenin babasının malı da olmadığını dile getiren Turhan, “Buralar üyelerin malıdır, sizlerin birlikteliği ile oluşmuşlardır ve sadece üyelerine hizmet verecektir. Hiç kimsenin şahsi çıkarları doğrultusunda yürümedi ve bundan sonrada yürümeyecektir. Ama burada sizlere de sorumluluklar düşmektedir. Yılda bir defa yapılan genel kurulumuza mutlaka katılmalısınız, katılmalısınız ki birliğimize sahip çıkmalısınız. Eğer ki hep beraber güzele daha güzele beraberce gitmek istiyorsak bu değerlere sahip çıkmakla olur. Eğer ki sizler sahiplenmezseniz yani meydan kötü niyetli kişilerin eline geçerse ki birliğimizi sizlerin çıkarları için değil kendi çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda kullanacaklardır.” dedi.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
v.h.o. - 5 yıl önce
başkanım iyi güzel işler yapıyorsunuz fakat geçen yıl bize yönetim kurulundan bir arkadaş laptop bilgisayar v.b.vaadleri vardı fakat ilgili kişi ayrılmış onun vaatleri geçerlimi biz magdurmu olacagız..
Avatar
acıgöl@v.h.o. - 5 yıl önce
sayın arkadaşım vho size kim nasıl ne sıfatla bu sözü verdi kişisel mi kurumsal mı önemli olan kurumsal söz gerisi gidenle gider bizim sadece tüm üyelere bir sözümüz var oda onların son kuruşuna kadar hak ve menfaatlerini koruyacagız....
Avatar
gülşehir - 5 yıl önce
biz süt birligi başkanı ve yönetimine güveniyoruz..orası belediye yada muhtarlık degil .....,
Avatar
kaymaklı lı - 5 yıl önce
başkanım yolun açık olsun sen doğru yoldasın..durmak yok yola devam.. meydanı boş bırakma