banner461
banner195

Nevşehir Islah OSB’de Seçim Yapıldı. İşte Yeni Yönetim

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı olağan meclis toplantısında, Nevşehir Islah OSB müteşebbis heyetinin görev süresinin dolması sebebiyle yeni heyet üyelerinin belirlenmesine yönelik seçim yapıldı.

Nevşehir Islah OSB’de Seçim Yapıldı. İşte Yeni Yönetim
26 Aralık 2015 Cumartesi 23:22

banner143
banner134
2013 yılında göreve gelen Islah OSB müteşebbis heyetinin görev süresi iki yıllık olduğu için bu yıl sona erdi. Nevşehir TSO’nun yüzde yüz kurucu ortağı olduğu Islah OSB’nin müteşebbis heyeti, Nevşehir TSO meclis üyeleri ve meslek komite üyeleri arasından seçildi.

İşbirliğiyle yola devam edilecek

Islah OSB Yönetim Kurulu Kurucu Başkanlığı’nı 2013-2015 yılları arasında yürüten M.Arif Parmaksız yeni seçilen heyete görevlerinde başarılar dileyerek; “Oda olarak bölgemiz sanayisinin gelişmesi ve büyümesi yönünde üyelerimizin ve paydaşlarımızın desteğini de alarak çalıştık. Kurucu Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu olarak görev aldığımız iki yıllık sürecin sonunda bu görevi bölgede faaliyet gösteren üyelerimize bırakmaktan memnuniyet duyuyoruz. Nevşehir Islah OSB ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Müteşebbis heyetinin ilk toplantısında, Islah OSB’nin yürütme görevini üstlenecek olan 5 kişilik Yönetim Kurulu üyesi seçimleri ve görev dağılımı gerçekleştirilecek.Yeni seçilen 15 kişilik heyette Seyit İnce, Mehmet Ali Öbekli, Hasan Kahveci, İlhan Kahraman, M.Arif Bozdemir, Ahmet Ergün, Recep Sayar, Kenan Ertuğrul, M. Kamil Paşaoğlu, Erdoğan Daldiken, Fatih Kadıoğlu, Bahtiyar Doğan, Ekrem Gizligider, İbrahim Gökçe yer aldı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.