banner461
banner195

Nevşehir ticaret ve sanayi odasından GESİAD 'ın çalışmalarına büyük övgü‏

Nevşehir Genç Sanayiciler ve iş adamları derneği (GESİAD)’ı Nevşehir ticaret ve sanayi odası meclis başkanı Seyit İnce Ziyaret etti.

Nevşehir ticaret ve sanayi odasından GESİAD 'ın çalışmalarına büyük övgü‏
27 Aralık 2013 Cuma 10:21

banner143
banner134

 Nevşehir Genç Sanayiciler ve iş adamları derneği (GESİAD)’ı Nevşehir ticaret ve sanayi odası meclis başkanı Seyit İnce Ziyaret etti. İnce Gesiad’ın çalışmalarını yaptığı etkinlikleri derneğe üye olarak  kurulduğu günden bu güne takip ederek destekçileri olduklarını ve bundan sonrada destek vereceklerini sözlerine ekledi. İnce Nevşehir için Gesiad’ın büyük bir kazanım olduğunu bu yüzden sanayicimiz esnafımızın bu kazanımı iyi değerlendirdiğine inanıyorum. Gesiad ile 2014 ocak ayında yapacağımız programları Başkanımız İrfan beye ve yönetimine sundum. Programlar hakkında fikir alışverişinde bulunarak ortak organizasyonların tarihlerini belirledik. Avşar Gesiad’ın 2014 yılında yapacağı etkinlikler hakkında Nevşehir Ticaret ve sanayi odası meclis başkanı Seyit İnce ye şu bilğileri aktardı  7 ocak Senegal iş gezisi  11 ocak GÜNEYDOĞU TİCARET VE YATIRIM ZİRVESİ  16 ocak Johannesburg kültür gezisi 15 mayıs GANA GIDA, TARIM ve TEKNOLOJİLERİ FUARI ve bir çok etkinliğimiz olacak bunların dışında gerek derneğimizde gerek Nevşehir’de kültürel programlarda yapacağız. Gesiad Nevşehir’deki çalışmalarına iş kadınları komitesi ve Genç gesiad komitesini de bünyesinde bulundurarak devam  etmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bu taplo - 4 yıl önce
bu taplo hiç hoş deyil seyitbey çok kalite bir insan ama diger arkadaşlar toplulugu bu halkı sırtından hançerliyen bir topluluk yazıklar olsun