banner461
banner195

Nevşehir Üniversitesi 2.Kariyer Günü Etkinlikleri Yapıldı

Nevşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin düzenlemiş olduğu 2. kariyer günü etkinlikleri Vali Savaş'ın katılımıyla başladı.

Nevşehir Üniversitesi 2.Kariyer Günü Etkinlikleri Yapıldı
10 Aralık 2012 Pazartesi 14:50

banner143
banner134

 İstiklal Marşı ve saygı duruşundan sonra öğrenci temsilcisi Fevzi Okul konuşması, Rektör Prof.Dr.Filiz Kılıç’ın konuşması, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’ in konuşması ve Vali SAVAŞ konuşmasında, üniversite tercihimden bu yana 30 yıl geçti. Demek ki 25 yıldır mesleğimi yapıyorum. Ana çizgiler sabit ve baki kalıyor. Bizler öğrenci olmanın ne demek olduğunu biliyoruz. Bu bakımdan bizlerden tecrübelerimizi almanız lazım. Bugün 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü kutlanıyor. İnsanlar değer sahibidir. Bu insan onurunu özünde taşıyor. İnsan onuru için çok çalışmalısınız ve hedeflerinizi koymalısınız dedi. Kariyer günü etkinlikleri 10-14 Aralık günlerinde devam edecektir.

 

Toplantıya Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Nevşehir Belediyesi Hasan Ünver, Prof.Dr.Filiz Kılıç, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel ve çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.