banner461
banner195

“Nevşehir’e Katkı Sağlayacak Tüm Sanayi Yatırımlarının Yanında Olacağız“

Nevşehir de sanayi yatırımlarının önemine değinen NTSO Başkan Adayı Yakup Zağlanmış bu anlamda sanayiye ve gelecek yatırımlara da tam destek vereceklerini dile getirdi.

“Nevşehir’e Katkı Sağlayacak Tüm Sanayi Yatırımlarının Yanında Olacağız“
09 Mayıs 2013 Perşembe 18:37

banner143
banner134
 Zağlanmış açıklamasında; "Nevşehir de var olan güzide sanayi kuruluşlarımızın karşısında değil her zaman yanlarında ve arkalarında olacağız.

Gerek mevcut sanayici iş adamlarımıza gerekse yatırımcılara gerekli tüm desteği vererek onların yatırımlarının sürekli destekçisi olacağız dedi.

Bizler  OSB’nin ve OSB de Nevşehir in  yatırıma ihtiyacı olduğunu bilen, sanayiciyi kucaklayan ve yatımcının yanında olan NTSO Başkanı ve iş adamları olarak sahibinin kim olduğuna bakmaksızın bütün OSB’lerimizin yanlarında ve destekleyicisi olacağımızın sözünü veriyoruz" sözlerine yer verdi.
NTSO Başkan Adayı Zağlanmış Özel OSB nin Islah OSB sine dönüştürülmesinde emeği geçen Nevşehir Milletvekilelrimize sonsuz teşekkür ediyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sanayiciler - 5 yıl önce
artık size kimse inanmıyor yandaşlarda ortada kalmış olanlar onlar öncedende tutulmadı kardeş
Avatar
Soner DOĞU - 5 yıl önce
allah yar ve yardımcın olsun yakup abi.koltuğundan sadece şeçimler için kalkıp nevşehire gelen ankaralılar gibi olmadığını görecek inşallah tüm nevşehir...
Avatar
H.T. - 5 yıl önce
sonuna kadar yanındayız başkanım
Avatar
zor çok zor - 5 yıl önce
akp yi arkana almakla yaalnış yapptı yakup bey çok zor çok çok oy kaybettin çok
Avatar
BOŞVER ABİ - 5 yıl önce
yakup abi hepsi bişey konuşur biz senin yanındayız menfaat değil amacımız eskileri süpürmek
Avatar
sanayici - 5 yıl önce
bağevlerinden sanayiye sıra gelirse
Avatar
millet - 5 yıl önce
ah musa abim ah.
Avatar
Yakup bey - 5 yıl önce
sende biliyoorsunki seninde emeğin var ama az bu özel sanayi bölgesi tamamen arif beyin gayretleri ile kurulmuş, ve orda yatırım yapan sanayicilerimizin elini değl başını taşın altına koyarak nevşehir sanayisini meydana getirmiştir. özel sanayi bölgesinde ne hükümetin, ne akp nin nede milletekillerinin hiç bir dahli ve katkısı olmadığını bildiğin halde tamamen arif parmaksızın gayretleri ile kuruldupunu bildiğin halde milletvekillerine yalakalık olsun diye teşekkür ediyorsunda rakibin olduğu için arif parmaksıza neden teşekkür etmiyorsun. işte anap ı bu zihniyet bitirdi, akp ye geçtiniz onuda bu zihniyetle bitireceksiniz, siz bükemediğinizbileği hile ve hurda ile kırmaya çalışıyorsunuz.