banner461
banner195

NTSO’dan Mersin Fuarına Davet

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada, narenciye, gıda teknolojileri ve Paketleme alanlarında ilimiz genelinde faaliyet gösteren firmaların Mersin’de düzenlenecek fuara katılmalarının faydalı olacağına dikkat çekildi.

 NTSO’dan Mersin Fuarına Davet
02 Ekim 2015 Cuma 13:13

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada, narenciye, gıda teknolojileri ve Paketleme alanlarında ilimiz genelinde faaliyet gösteren firmaların Mersin’de düzenlenecek fuara katılmalarının faydalı olacağına dikkat çekildi.

Açıklamada; “Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’ndan gelen yazıda; CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık organizasyonunda , 05-08 Kasım 2015 tarihleri arasında, CNR EXPO Mersin Yenişehir Fuar Merkezi’nde, Mersin Narenciye Fuarı ile eş zamanlı olarak Mersin 9. Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı düzenlenecektir. Mersin’deki kurum ve kuruluşların destekleri ve CNR Holding A.Ş.’ nin tecrübesi ile yola çıkarak yapılacak fuarların amacı sektörleri Ulusal ve Uluslararası anlamda buluşma noktası haline getirmektir. Türkiye ve bölgesinde en önemli Narenciye organizasyonu olma hedefiyle organize edilecek, Mersin Narenciye Festivali ile eş zamanlı düzenlenecek Mersin Narenciye Fuarı ile Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı’nın, Türkiye’nin en önemli liman kenti ve narenciye yetiştiriciliğinde dünyanın sayılı şehirleri arasında yer alan Mersin’in ekonomisine önemli katkılar sağlanacağı düşünülmektedir” ifadelerine yer verildi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.