banner461
banner195

Parmaksız Bize İhanet Etti, Safları Sıkı Tutamadı, Araya Şeytan Girdi

NTB Başkanı ve Başkan Adayı Tuncer Gök bu sabah Topuzluhan da basına verdiği kahvaltıda bir araya geldiği gazetecilerin sorularını cevapladı ve çok önemli açıklamalarda bulundu.

Parmaksız Bize İhanet Etti, Safları Sıkı Tutamadı, Araya Şeytan Girdi
09 Mayıs 2013 Perşembe 11:59

banner143
Tuncer Gök Basın Toplantısı: Arif Bey Bize İhanet
İlgili Galeriye Git
banner134

 NTB Başkanı Gök; - Bir gazetecinin Arif Parmaksız a vefasızlık ettiğinizi düşünüyormusunuz sorusuna?

Açıkcası Arif Beyle 1 yıldır bir kader birlikteliğimiz oldu bu haseple elbette bizim ona onunda bizlere mutlaka artıları olmuştur.Fakat Vefasızlığı asla kabul etmiyorum.Zira asıl Sayın Parmaksız bize ihanet etmiştir.Bize sahip çıkamamış bizi kolluyamamıştır dedi.

Gördüğüm izlediğim kadarıyle Arif Beyin Hırsı aklından önde gidiyor diyen Parmaksız Siyasetin Oda seçimleri konusuna karışması konusunu ise bu sorunun muhatabı ben değilim onu siyasilere soracaksınız biz Borsa olarak kulvarlarımız farklı bizde öyle bir şey söz konusu değil dedi.

 

NTB Başkanı Tuncer Gök Arif Bey safları sık ve dik tutamadı araya şeytanlar girdi demesi üzerine o şeytanlar kim sorusuna alim olan anlar diyerek net cevap vermekten kaçındı…

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, düzenlediği basın toplantısında 29 Mayıs olarak belirlenen borsa seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bir ara Nevşehir Ticaret Odası Başkanı Arif Parmaksız ile aralarındaki sorunla ilgili sorular yönlendiren gazetecilere konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gök, “Sayın Arif Parmaksız safları sıkı tutamadı, araya şeytan girdi. Hırsı aklının önüne geçti” ifadelerinde bulundu...
Gök öte yandan merakla beklenen Nevşehir Ticaret Borsası takviminide açıkladı:
 Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı ve Başkan adayı Tuncer Gök bugün Topuzluhan da basına kahvaltılı toplantıda merak edilen soruları cevaplarken Borsa seçimlerinin tarihinide açıkladı... Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlık seçimleri 29 Mayıs 2013 Çarşamba günü Saat:09:00 da gerçekleştirilecek.
Bu bağlamda kazanan Nevşehir olsun tüm oda adaylarına başarılar diliyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
çekirdekçi - 5 yıl önce
arif bey olmasa siz orda olurmuydunuz acaba
Avatar
R.K - 5 yıl önce
kimse ben suçluyum demez zaten,şeytani melek yapsaydiniz sizde kaçmak yerine,kaçtiğiniza göre ,kim melek kim şeytan:))
Avatar
Dost - 5 yıl önce @sirtindan bicakladin
adam gibi adam allahtan başkasına tamah etmez
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
sevgili tuncer gök eğer bir ihanet eden varsa oda sensin. unutma o oturduğun koltuklar, makam mevkiler, arif bey sayesinde olmuştur. bugün o koltuklarda arif beyin sayseinde oturuyorsun. ahte vefasızlık yapıyorsun. araya şeytan sokan varsa oda sensin.
Avatar
sirtindan bicakladin - 5 yıl önce
syin parmaksiz arkasindan bicaklayan kimseye sahip cikmaz ve kollamaz nasil boyle bir aciklama yapabiliyorsunuz anlamiyorum simdi git seni parmaksizi sattigin kisilerer sahip ciksin kollasin seni onlarda basin aciklamalarinda seni arka koktuklara atsa da sen onlarin yaninda dur
Avatar
başkan bey - 5 yıl önce
siz daha önce ne işle iştigal ediyordunuz?
Avatar
helal gök - 5 yıl önce
herşey allah sayesinde olur helal olsun sayın gök
Avatar
sırtından bıcakladın - 5 yıl önce @Dost
acıklamasını okuduk