banner461
banner195

Parmaksız Listesini Açıklayacak, Zağlanmış İlçe Gezilerine Başlayacak

Nevşehir tahmin edildiği gibi Nevşehir Ticaret odası seçimleri öyle hareketli geçmiyor. Oda başkanlığına aday her iki tarafından çalışmalarını çokta kamuoyuna yansıtma gibi bir çaba içerisinde bulunmadıkları da gözleniyor.

Parmaksız Listesini Açıklayacak, Zağlanmış İlçe Gezilerine Başlayacak
08 Nisan 2013 Pazartesi 12:14

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası seçimlerinin Mayıs ayı sonunda ya da Haziran ayının ilk haftasında yapılması öngörülüyor. Ancak seçimlere iki aydan daha az bir süre kalmasına karşın adayların ve beraberindekilerin sükuneti dikkat çekici.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız, daha önce düzenlediği basın toplantısında da ifade ettiği üzere bugünlerde meslek komitelerinde kendisini destekleyecek isimleri bir basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtmaya hazırlanıyor. Muhtemelen bu hafta içerisinde bu geniş kapsamlı basın toplantısının yapılması öngörülüyor.

Öte yandan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı İş Adamı Yakup Zağlanmış’ta önümüzdeki günlerden itibaren ilçe gezilerine ağırlık verecek. Şu ana kadar genel itibariyle il merkezinde çalışmalarına ağırlık veren Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı Zağlanmış ve beraberindekilerin ilçe ilçe gezerek buralardaki oda üyelerine neden bu göreve talip olduklarını, mevcut yönetime alternatif neler yapabileceklerini anlatacakları gözleniyor.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.