banner461
banner195

Salaş, TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine Katıldı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine katıldı.

Salaş, TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine Katıldı
12 Mayıs 2018 Cumartesi 15:59

banner143
banner134

TOBB Konferans Salonu'nda düzenlenen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ,Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Meclis Üyeleri Ahmet Seçen, Yücel Erdoğan, Ziya Yüksel, Ziya Kılıç, Hasan Özhan ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan ile katıldı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın da yer aldığı törene ayrıca Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Ürgüp Ticaret Odası Yönetim kurulu üyeleride tam kador yer aldılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve Oda ve Borsaların meclis ve yönetim kurulu başkanlarının katıldığı törende konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu; TOBB camiası olarak; ailede birlik beraberliğe, kadirşinaslığa, vefaya büyük önem verdiklerini söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.