banner461

SGK Nevşehir İl Müdürü Polat'dan Salaş'a Ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürü Erdin Polat, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ı ziyaret etti.

banner15
SGK Nevşehir İl Müdürü Polat'dan Salaş'a Ziyaret
05 Şubat 2019 Salı 15:42

banner143
banner134

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürü Erdin Polat, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir SGK İl Müdürü Erdin Polat, SGK'nin çalışmaları hakkında Borsa Başkanı Salaş'ı bilgilendirirken, sosyal sigortalar kurumu ile ilgili yeni uygulamalarını ve yeni yapılandırma fırsatlarını anlattı.

Polat, şehrimizde Sosyal güvenlik bilincinin oluşması adına sizlerin de desteklerini bekliyoruz. Milli İstihdam Seferberliği konusunda Nevşehir'de çok iyi sonuçlar aldık. Amacımız işsizliği önlemek ve teşviklerle işletmelerimize destek olmak.” diye konuştu.

Ziyarette 7143 sayılı kanuna göre SGK'ya olan sigorta prim borçlarını ödenmesi, yapılandırılması, yapılandırmadan faydalanan işverenlerin istihdam teşviklerinden yararlanması gibi konularda da istişareler yapıldı. 

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ta, karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyaret için Nevşehir SGK İl Müdürü Erdin Polat'a teşekkür etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.