banner461
banner195

Sulu Tarıma Geçiş İçin Önemli Bir Adım

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, ilimiz genelinde kuru tarımdan, sulu tarıma geçiş için Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin girişimlerini desteklediklerini söyledi.

Sulu Tarıma Geçiş İçin Önemli Bir Adım
05 Haziran 2013 Çarşamba 11:29

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, ilimiz genelinde kuru tarımdan, sulu tarıma geçiş için Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin girişimlerini desteklediklerini söyledi.

Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinden Murat Göktürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisi Kürsüsünden yaptığı konuşmada ilimizde kuru tarımdan, sulu tarıma geçiş için basınçlı sulama sisteminin ilimiz genelinde de geliştirilmesi gerektiğinin vurgulanmasını son derece önemli bulduklarını belirten Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ekiz, bu girişimlerinden dolayı Ak Partili Nevşehir Milletvekillerini kutladı.
Ekiz, “Sayın Milletvekilimiz Murat Göktürk’ün Yamula barajı ile ilgili ilimiz genelinde basınçlı sulama sisteminin Nevşehir ve bölgesinde de yatırım programına alınması konusundaki açıklamalarını son derece önemli buluyoruz. Zira bölgemizde ciddi manada bir sulama sıkıntısı var. Bu konuda Ak Partili her üç milletvekilimizi de kutluyoruz” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.