banner461
banner195

Vatandaş’ta, Pazarcı’ da Memnun Ama

Nevşehir Belediyesinin büyük bir fedakarlıkla ilimize kazandırdığı Modern Pazaryerinde süt ve süt ürünleri satışı yapan pazarcı esnafı halinden oldukça memnun Ama bir mağduriyetleri ve şikayetleri bulunuyor...

Vatandaş’ta, Pazarcı’ da Memnun Ama
08 Ekim 2013 Salı 12:17

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin büyük bir fedakarlıkla ilimize kazandırdığı Modern Pazaryerinde süt ve süt ürünleri satışı yapan pazarcı esnafı halinden oldukça memnun.

Modern Pazar yeri hizmete girmeden önce yıllarca üzeri açık, hijyenik koşullara sahip bulunmayan ve yaz – kış büyük problemlerle karşı karşıya kaldıklarını belirten Peynir pazarı esnafları mevcut Pazar yerinde halka daha hijyenik ürünleri son derece bir mekanda sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Peynir, Yağ, Yoğurt, Yumurta, Salça, Pekmez gibi ürünlerin halka sunulduğu modern pazaryerinde vatandaşta bu durumdan son derece memnun görünüyor.

Nevşehirli vatandaşların Yeni pazar yerinde çalışmayan yürüyen merdiven nedeniyle büyük sıkıntı yaşadıkları özellikle elindeki pazar çantalarını taşıayamayna yaşlısı engelli ve bayanların bozuk yürüyen merdiven yüzünden sıkıntı çektikleri biran önce durumun düzeltilmesi gerektiğini belirttiler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.