banner461

9 Başkanlı İftar Daveti

Nevşehir Pazarcılar odası başkanı Selim Özmen geçtiğimiz günlerde pazarcı esnafını iftar sofrasında konuk etmişti. Özmen’in bu kez konukları birlik başkanı ve oda başkanları oldu.

banner15
9 Başkanlı İftar Daveti
23 Haziran 2016 Perşembe 14:10

banner143
banner134
Pazaryeri içerisinde oluşturulan botanik bahçesinde düzenlenen iftar davetine Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mustafa Gök, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Süleyman Özaşık, Avanos Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Körükçü, Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Şahin, Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Nevşehir Kahveciler ve Lokantacılar odası başkanı Necati Daşlıca katıldı.
Konuklarına Şehriyeli tavuk çorbası, Pilav üstü ciğer, kaymaklı tel kadayıfı ikramında bulunan Pazarcılar odası Başkanı davete icabet eden Birlik Başkanı ve oda başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.Kaynak: MHA
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.