banner461

Belediye Başkanı Arı, Çalışma Alanlarında İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, belediye hizmet birimlerinin çalışma alanlarında incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Arı, Çalışma Alanlarında İncelemelerde Bulundu
23 Nisan 2019 Salı 22:58

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, belediye hizmet birimlerinin çalışma alanlarında incelemelerde bulundu. Gece saatlerinde esnafları ve bazı belediye birimlerini de ziyaret eden Arı, nöbetçi belediye personelleriyle bir araya geldi.

  Belediye Başkanı Rasim Arı, akşam saatlerinde belediye hizmet birimlerinin şehrin farklı noktalarında gerçekleştirdikleri yol, park ve çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi. Beraberindeki birim müdürlerinden çalışmalara ilişkin bilgiler alan Başkan Arı, incelemeleri sırasında esnaf ve vatandaşlarla da sohbet etti.

  Belediye Başkanı Rasim Arı, gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren incelemelerinin ardından Alacaşar Yolu üzerindeki Nevşehir Belediyesi’ne ait hizmet birimlerini ziyaret etti. Buradaki nöbetçi belediye personelleri ile bir araya gelen Arı, yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. 

  Arı burada yaptığı değerlendirmede: “Belediyecilikte mesai mefhumu tanımayan bir anlayışı benimsiyoruz. Bu şehirdeki 110 bin vatandaşımızın layık olduğu hizmeti alabilmesi için ben ve çalışma arkadaşlarım her türlü fedakarlığı gösterecek. “ dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.