banner461
banner195

Borç yapılandırması için son başvuru tarihi 31 Ekim

Gülşehir belediyesinden yapılan açıklamada; Kamuoyunda ‘Vergi Affı’ olarak bilinen, “6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” yürürlüğe girdi.

Borç yapılandırması için son başvuru tarihi 31 Ekim
06 Eylül 2016 Salı 13:33

banner143
banner134
Gülşehir belediyesinden yapılan açıklamada; Kamuoyunda ‘Vergi Affı’ olarak bilinen, “6736 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun” yürürlüğe girdi. Vatandaşların belediyelere ait borçlarını da yapılandıran söz konusu Kanun çerçevesinde vergi, ceza ve harçların gecikme cezaları silinerek, peşin ve taksitle ödeme imkânı sağlandığı bildirildi.
Geçtiğimiz günlerde meclisten çıkan 6736 sayılı torba yasada bazı borçlara yapılandırma fırsatı sağlandı. Bu kapsamda Belediyeye Su, Çevre Temizlik, Emlak Vergisi ve İlan Reklam borcu olanların da borçları yapılandırılacak.
Borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşların 31 Ekim 2016 gününe kadar belediyeye başvurması ve borcunu yapılandırması gerekiyor.
Kanundan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın Ekim ayı sonuna kadar Belediyemize başvurmaları gerekiyor. Vatandaşları ana borçlarını peşin ya da 6, 9, 12 veya 18 taksitle ödeyebilecek”

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.