banner461

CHP Milletvekili Sarıaslan, Rektör Bağlı'yı Hedef Aldı

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı'yı hedef alan açıklamalarda bulundu...

banner503
13 Şubat 2020 Perşembe 15:10

banner143
banner134

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, bugün yerel bir gazetede, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile ilgili bir haber yayımlandığını, söz konusu haberde, "FETÖ'nün siyasi ayağı polemiğine bu kez rektör karıştı" ifadelerinin yer aldığını belirtti.

İşte Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü ile ilgili TBMM’de yaptığı Basın açıklamasını izlemek için TIKLAYINIZ!

CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı'nın geçmişteki yazı ve sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarını aktararak, "Hükümetin sağda solda FETÖ'cü aramasına gerek yok. Ben kendilerine adres gösteriyorum." dedi.

CHP'li Sarıaslan, "Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Bağlı'nın FETÖ'ye yakın olduğu yönünde" daha önce yaptığı açıklamalar üzerine Rektör Bağlı'nın kendisi hakkında tazminat davası açtığını da anımsattı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.