banner461

Derinkuyu'da Kovid-19'la mücadelede sıkı denetim

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimler yapıldı.

banner503
Derinkuyu'da Kovid-19'la mücadelede sıkı denetim
10 Eylül 2020 Perşembe 23:13

banner143
banner134

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimler yapıldı.

Derinkuyu ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında  "Sağlık için hepimiz için" sloganı ile gerçekleştirilen denetimlere ; Derinkuyu İlçe Kaymakamı Mert Kumcu, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, İlçe Emniyet Amiri Murat Karadeveli, İlçe Jandarma Komutanı Hanifi Ok, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Sarı, Yazı İşleri Müdür V. Yusuf Özgümüş, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Şahin, kolluk kuvvetleri , sağlık personelleri , zabıta personelleri ve denetim komisyonu üyeleri katıldılar.

Pazar yerleri, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, berber/kuaför/güzellik merkezleri,  internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, toplu ulaşım araçları, ticari taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları, cadde, sokaklar gibi yaşam alanlarını kapsayacak şekilde planlanarak uygulanan denetimlerde; işletme sahipleri ve vatandaşlara bilgiler verildi.

Yapılan denetimlerde vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları gerektiği hatırlatılırken virüsün hep birlikte duyarlılık gösterilerek yenilebileceği vurgusu da yapıldı.

Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Maske, mesafe ve temizlik kurallarına herkesin uyması gerektiğini vurgulayarak “Kurallara ne kadar uyar ve ciddiyetle uygularsak, bu salgından o kadar erken kurtuluruz. Bu konuda toplumumuzun daha duyarlı olması ve konulan kurallara titizlikle uymaları hepimiz için büyük önem taşıyor. Bu anlamda İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızdan dileğimiz, bu kurallara uymaları ve uymayanları da uyarmalarıdır. Koronavirüs’ü alacağımız tedbirler ile hep birlikte yeneceğiz." dedi.

✅ #SağlıkİçinHepimizİçin

✅Maske

✅Mesafe

✅Temizlik

DERİNKUYU Denetimlerinden...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.