banner461

DERSİAD Başkanı Yücel'den Kurban Bayramı Mesajı

Dünya Erdemli Sanayici Ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Şube Başkanı Av. Mehmet Yücel, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

DERSİAD Başkanı Yücel'den Kurban Bayramı Mesajı
10 Ağustos 2019 Cumartesi 17:00

banner143
banner134

Dünya Erdemli Sanayici Ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Şube Başkanı Av. Mehmet Yücel, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Dünya Erdemli Sanayici Ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Şube Başkanı Av. Mehmet Yücel mesajında: Tüm İslam coğrafyasının bayramını kutlayarak, "Bayramlar müstesna günlerdir. Millet olarak mutluluğumuzun doruğa ulaştığı bugünlere bizi kavuşturan Rabbimize sonsuz Hamd-ü Senalar olsun. Bu günlerin birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum" dedi.

"Bayramlar birliğin sembolüdür"

"Dersiad Nevşehir ailesi olarak Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam alemine huzur, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, bu uğurda canını ortaya koyarak terör ile mücadele eden güvenlik güçlerimize üstün başarılar dileriz" dedi.

Başkan Yücel, "Bayramlar birlik ve beraberliğimizin sembolüdür. Manevi hazzın doruğa ulaştığı bu günler yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğidir. "Komşusu açken kendisi tok yatan bizden değildir" anlayışına sahip bir inancın mensupları olarak bizler hem maddi hem manevi olarak gerek ülkemizde gerekse İslam coğrafyasında ihtiyaç sahibi olan kardeşlerimizi unutmamalı, her zaman onların yanında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Bu vesile ile kardeşlik bağlarımızı güçlendirmeli, kendimizi aynanın karşısına geçerek sorgulamalıyız. Bugünler bizler için büyük fırsattır. İnşallah bugünlerde büyüklerimizin ellerini öpmeyi, küçüklerimizin gönlünü almayı, komşularımız ile aynı sofrayı paylaşmayı unutmayalım. Çocuklarımıza bu güzel günlerin maneviyatını miras bırakalım" şeklinde konuştu.

Yücel, "Bu mübarek günler vesilesiyle, Dersiad Nevşehir ailesi olarak Vatan millet aşkıyla biran dahi gözünü kırpmadan vatan savunmasında nöbet tutan kardeşlerimin, hemşerilerimin, milletimizin ve tüm İslam coğrafyasının Kurban bayramını kutlar, paylaşma, sağlık ve huzur dolu nice bayramlar dilerim" ifadelerini kullandı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.